Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 30-149 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 тамызда № 4804 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4491 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36489 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22317 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14172 мың теңге;
2) шығындар 40682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6463 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35490 мың теңге;
2) шығындар 45728 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 6 августа 2018 года № 30-149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 августа 2018 года № 4804
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4491, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 40682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36489 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22317 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14172 тысячи тенге;
2) затраты 40682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41953 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6463 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35490 тысяч тенге;
2) затраты 45728 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соотвественно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Бармаков
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-149 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата Аксуского района С. Бармаков
Секретарь маслихата Аксуского района Б. Сулейменов
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 6 августа 2018 года № 30-149 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"