Ұзынағаш ауылдық округінің Ұзынағаш ауылындағы жаңа көшелерге атаулар беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігі Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 наурыздағы № 3-172 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 сәуірде № 4655 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ұзынағаш ауылдық округінің Ұзынағаш ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 20 желтоқсандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Ұзынағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынағаш ауылдық округінің Ұзынағаш ауылындағы жаңа көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) батысында орналасқан жаңа көшеге "Кечиорен";
2) солтүстік-батысында орналасқан бірінші жаңа көшеге "Оралбай Талысбаев", екінші жаңа көшеге "Мусимхан Кисиков", үшінші жаңа көшеге "Жәңке Күреңбеков".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е. Қасымов

О присвоении наименований новым улицам села Узынагаш Узынагашского сельского округа
Решение акима Узынагашского сельского округа Жамбылского районного акимата Алматинской области от 28 марта 2018 года № 3-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2018 года № 4655
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Узынагаш Узынагашского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 20 декабря 2017 года, аким Узынагашского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам села Узынагаш Узынагашского сельского округа:
1) расположенный на западе новой улице "Кечиорен";
2) расположенные на северо-востоке первой новой улице "Оралбай Талысбаев", второй новой улице "Мусимхан Кисиков", третьей новой улице "Жанке Куренбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Касымов