Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 25 желтоқсанда № 4977 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 04.11.2020 № 11-18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Жамбыл ауданы әкімінің "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 27 қазандағы № 10-24 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3519 тіркелген, 2015 жылдың 3 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Абзал Еркінұлы Нұрпейісовке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әлиев
Жамбыл ауданы әкімінің 2018 жылғы "24" желтоқсандағы "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 12-11 шешіміне қосымша
Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Саурық батыр көшесі № 171а, дене шынықтыру және сауықтыру спорт кешені.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Кенесары, Шымбұлақ, Медеу, Белтоған, Таңбалы тас, Алтыбақан, Майтөбе, Жандыбаев.
2. № 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Алмалы, Жетісу, Мектеп, Батыс, Аубакиров, Көктал, Ақжайық, Аңырақай, Кәстек батыр, Сүйінбай № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Тоққұлов № 1е-ден 17-ге дейін (тақ жағы), 2а-дан 16-ға дейін (жұп жағы), Саурық батыр № 87-ден 159-ға дейін (тақ жағы), № 86-дан 168-ге дейін (жұп жағы).

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 24 декабря 2018 года № 12-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2018 года № 4977. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 4 ноября 2020 года № 11-18
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Алматинской области от 04.11.2020 № 11-18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Жамбылском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе" от 27 октября 2015 года № 10-24 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от № 3519, опубликован 3 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Нурпеисова Абзала Еркиновича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Алиев
Приложение к решению акима Жамбылского района от "24" декабря 2018 года № 12-11 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе
1. Избирательный участок № 262.
Центр: село Узынагаш, улица Саурык батыра № 171а, физкультурно-оздоровительный спортивный комплекс.
В границах: село Узынагаш, улицы: Кенесары, Шымбулак, Медеу, Белтоган, Танбалы тас, Алтыбакан, Майтобе, Жандыбаева.
2. Избирательный участок № 263.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом.
В границах: село Узынагаш, улицы: Алмалы, Жетысу, Мектеп, Батыс, Аубакирова, Коктал, Акжайык, Аныракай, Кастек батыра, Суюнбая с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Токкулова с № 1е по 17 (нечетная сторона), с № 2а по 16 (четная сторона), Саурык батыра с № 87 по 159 (нечетная сторона), с № 86 по 168 (четная сторона).

3. № 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 27, Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жартас, Жеңіс, Сұраншы батыр, Наурызбай батыр, Дүйсенбиев, Сайлыбаев, Үшқоңыр, Суық төбе, Зикринов, Тау самалы, Нүкетаев, Рысқұлов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Мақатаев № 125-тен 507-ге дейін (тақ жағы), № 126-дан 288-ге дейін (жұп жағы), Боранбаев № 13-тен 65-ке дейін (тақ жағы), 24-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Шалқар № 21-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Сүйінбай № 29-дан 75-ке дейін (тақ жағы), 28-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Спиваков № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы).
4. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі № 25д, "Аққайың" балабақшасы.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жаңақұрылыс, Парасат, Жалын, Достық, Аққайнар, Алмалыбақ, Тоққұлов № 19-дан 85-ке дейін (тақ жағы), № 18-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Саурық батыр № 161-ден 263-ке дейін (тақ жағы), № 170-тен 274-ке дейін (жұп жағы).
5. № 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, С. Бердіқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Бұғыбаев, Ақбарыс, Көкбастау, Баспана, Ақжар, Шаңырақ, Отан, Байтерек, Алтын ғасыр, Байқоңыр, Атамекен, Қонаев, Шалқар № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 245-тен 309-ға дейін (тақ жағы), № 184-тен 346-ға дейін (жұп жағы).
6. № 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Мәжитов көшесі № 2, С. Бердіқұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Белдібаев, Мажитов, Мақатаев № 101-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 102а-дан 124-ке дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 153-тен 269-ға дейін (тақ жағы), № 172-ден 324-ке дейін (жұп жағы), Спиваков № 69-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 66-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 87-ден 101-ге дейін (тақ жағы), № 90-нан 114-ке дейін (жұп жағы), Рыскулов № 59-дан 83-ке дейін (тақ жағы), № 78-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 123-тен 243а-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 182-ге дейін (жұп жағы), Боранбаев № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы).
7. № 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Өмірзақ ақын, Төле би, Момышұлы, Бабажанов № 45-тен 175-ке дейін (тақ жағы), № 68-ден 158-ге дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 109-дан 151-ге дейін (тақ жағы), № 146-дан 170-ке дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 51-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 62-ден 88-ге дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 55-тен 121-ге дейін (тақ жағы), № 34-тен 52/1-ге дейін (жұп жағы), Мақатаев № 37-ден 99-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 65-тен 121-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Абай № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58а-ға дейін (жұп жағы).

3. Избирательный участок № 264.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 27, средняя школа имени Турара Рыскулова с дошкольным мини-центром и пришкольным интернатом.
В границах: село Узынагаш, улицы: Жартас, Женис, Сураншы батыра, Наурызбай батыра, Дуйсенбиева, Сайлыбаева, Ушконыр, Суык тобе, Зикринова, Тау самалы, Нукетаева, Рыскулова с № 1 по 57 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Макатаева с № 125 по 507 (нечетная сторона), с № 126 по 288 (четная сторона), Боранбаева с № 13 по 65 (нечетная сторона), с № 24 по 90 (четная сторона), Шалкар № 21 по 51 (нечетная сторона), с № 22 по 50 (четная сторона), Суюнбая № 29 по 75 (нечетная сторона), с № 28 по 82 (четная сторона), Спивакова с № 1 по 67 (нечетная сторона), с № 2 по 64 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 265.
Центр: село Узынагаш, улица Суюнбая № 25д, детский сад "Аккаин".
В границах: село Узынагаш, улицы: Жанакурылыс, Парасат, Жалын, Достык, Аккайнар, Алмалыбак, Токкулова с № 19 по 85 (нечетная сторона), с № 18 по 84 (четная сторона), Саурык батыра с № 161 по 263 (нечетная сторона), с № 170 по 274 (четная сторона).
5. Избирательный участок № 266.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, средняя школа имени С. Бердыкулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Бугыбаева, Акбарыс, Кокбастау, Баспана, Акжар, Шанырак, Отан, Байтерек, Алтын гасыр, Байконыр, Атамекен, Конаева, Шалкар с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Сатпаева с № 245 по 309 (нечетная сторона), с № 184 по 346 (четная сторона).
6. Избирательный участок № 267.
Центр: село Узынагаш, улица Мажитова № 2, средняя школа имени С. Бердыкулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Белдибаева, Мажитова, Макатаева с № 101 по 125 (нечетная сторона), с № 102а по 124 (четная сторона), Байдибек би с № 153 по 269 (нечетная сторона), с № 172 по 324 (четная сторона), Спивакова с № 69 по 91 (нечетная сторона), с № 66 по 80 (четная сторона), Караш батыра с № 87 по 101 (нечетная сторона), с № 90 по 114 (четная сторона), Рыскулова с № 59 по 83 (нечетная сторона), с № 78 по 92 (четная сторона), Сатпаева с № 123 по 243а (нечетная сторона), с № 54 по 182 (четная сторона), Боранбаева с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона).
7. Избирательный участок № 268.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, средняя школа имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Омирзак акына, Толе би, Момышулы, Бабажанова с № 45 по 175 (нечетная сторона), с № 68 по 158 (четная сторона), Байдибек би с № 109 по 151 (нечетная сторона), с № 146 по 170 (четная сторона), Караш батыра с № 51 по 85 (нечетная сторона), с № 62 по 88 (четная сторона), Сатпаева с № 55 по 121 (нечетная сторона), с № 34 по 52/1 (четная сторона), Макатаева с № 37 по 99 (нечетная сторона), с № 48 по 100 (четная сторона), Раимбек батыра с № 65 по 121 (нечетная сторона), с № 78 по 196 (четная сторона), Абая с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 58а (четная сторона).

8. № 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі № 107, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Тұрысбеков, Домалақ ене, Азербаев көшесі № 1-ден 25-ке (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Бәйдібек би № 31-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 48-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Қараш батыр № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Сәтпаев № 1б-дан 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Мақатаев № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Бабажанов № 1-ден 43а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Райымбек батыр № 1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Ауезов № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Кәндеков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Қазыбек бек № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы) дейін.
9. № 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі № 85, Абай атындағы гимназия мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Астана, Жамбыл, Кұстүтін, Елгезеров, Бокин, Қазыбек бек № 9-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан 32-ге дейін (жұп жағы), Қарасай батыр № 121-ден 273б-ға дейін (тақ жағы), № 86-дан 112-ге дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 81-ден 177-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 172-ге дейін (жұп жағы), Абай № 58-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Кандеков № 51-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 72-ден 88-ге дейін (жұп жағы), Жандосов № 75-тен 89-ға дейін (тақ жағы), № 66-дан 84-ке дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 77-тен 101-ге дейін (тақ жағы), № 76-дан 92-ге дейін (жұп жағы), Уалиханов № 11-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 36-ға дейін (жұп жағы), Мәметова № 17-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 36-дан 44-ке дейін (жұп жағы), Сариев № 25-тен 39-ға дейін (тақ жағы), № 44-тен 64-ке дейін (жұп жағы), Шопбаев № 19-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 28-ден 48-ге дейін (жұп жағы).
10. № 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі № 6г, Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жерұйық, Береке, Қарасай батыр № 1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Жандосов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы).
11. № 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Қарасай батыр көшесі № 6г, Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта мектебі.

8. Избирательный участок № 269.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би № 107, средняя школа имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Турысбекова, Домалак ене, Азербаева с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Байдибек би с № 31 по 107 (нечетная сторона), с № 48 по 144 (четная сторона), Караш батыра с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 60 (четная сторона), Сатпаева с № 1б по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Макатаева с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), Бабажанова с № 1 по 43а (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), Раимбек батыра с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 76 (четная сторона), Ауэзова с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Кандекова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), Казыбек бека с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона).
9. Избирательный участок № 270.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова № 85, школа-гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром.
В границах: село Узынагаш, улицы: Астана, Жамбыла, Кустутина, Елгезерова, Бокина, Казыбек бека с № 9 по 39 (нечетная сторона), с № 10 по 32 (четная сторона), Карасай батыра с № 121 по 273б (нечетная сторона), с № 86 по 112 (четная сторона), Отеген батыра с № 81 по 177 (нечетная сторона), с № 80 по 172 (четная сторона), Абая с № 58 по 74 (четная сторона), Кандекова с № 51 по 61 (нечетная сторона), с № 72 по 88 (четная сторона), Жандосова с № 75 по 89 (нечетная сторона), с № 66 по 84 (четная сторона), Сарыбай би с № 77 по 101 (нечетная сторона), с № 76 по 92 (четная сторона), Уалиханова с № 11 по 23 (нечетная сторона), с № 20 по 36 (четная сторона), Маметовой с № 17 по 35 (нечетная сторона), с № 36 по 44 (четная сторона), Сариева с № 25 по 39 (нечетная сторона), с № 44 по 64 (четная сторона), Шопбаева с № 19 по 39 (нечетная сторона), с № 28 по 48 (четная сторона).
10. Избирательный участок № 271.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра № 6г, средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы.
В границах: село Узынагаш, улицы: Жеруйык, Береке, Карасай батыра с № 1 по 119 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Жандосова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Сарыбай би с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона).
11. Избирательный участок № 272.
Центр: село Узынагаш, улица Карасай батыра № 6г, средняя школа имени Наурызбай батыра Кутпанбетулы.

Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Сыпатай батыр, Бекболат, Орталық, Шығыс, Ынтымақ, Яссауи, Бәйдібек би № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Өтеген батыр № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Ауезов № 21-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 42-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әзірбаев № 23-тен 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы).
12. № 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі № 22, А. Қарсақбаев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Саурық батыр, Алғадай Жамбылов, Тәуке хан, Өтеп, Суық төбе, Құртқа тәуіп, Тлендиев, Сұлусай, Атажұрт, Ақ босаға, Әл Фараби, Басбатыр, Алтын адам, Астана, Достық, Айтұмар, Алтын бесік, Зере ана, Қасымхан.
13. № 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Ынтымақ көшесі № 22, А. Қарсақбаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Алатау, Ынтымақ, Белтоған, Көкбастау, Тәуелсіздік, Жаңа, Қоныс той, Желтоқсан, Наурыз, Құмбел, Жастар, Бесшам.
14. № 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңақұрылыс ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1г, "Айгөлек" балабақшасы.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Алатау, Қанағат, Тәуелсіздік, Есімхан, Жаңа арық, Қызыр ата, Тұсаукесер, Саурық батыр № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Әзірбаев № 34-тен 126-ға дейін (жұп жағы).
15. № 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Құмбел көшесі № 98, Ұзынағаш орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Майқы би, Молдағұлова, Отау, Күлтегін, Шапағат, Қарасу, Теміржол, Алғабас, Шолпан, Желтоқсан, Құмбел, Мәметова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Жандосов № 41-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 64-ке дейін (жұп жағы), Шөпбаев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Сарыбай би № 57-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 44-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Сариев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы).
16. № 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынтымақ ауылы, Жексенбиев көшесі № 17, Ынтымақ орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен. .
Шекарасы: Ынтымақ ауылы, көшелері: Абай, Б.Ахметжанқызы, Жамбыл, Жандосов, Жастар, Жексенбиев, Майбұлақ, Новая, О.Нүсіпұлы, Оспанов, Сұлубеков, Тоқшабай би, Ынтымақ.
17. № 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Бәйдібек би көшесі нөмірсіз, № 28237 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 28237 әскери бөлімше.

В границах: село Узынагаш, улицы: Сыпатай батыра, Бекболата, Орталык, Шыгыс, Ынтымак, Яссауи, Байдибек би с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), Отеген батыра с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Ауэзова с № 21 по 31 (нечетная сторона), с № 42 по 68 (четная сторона), Азербаева с № 23 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона).
12. Избирательный участок № 273.
Центр: село Жанакурылыс, улица Ынтымак № 22, средняя школа имени А. Карсакбаева.
В границах: село Узынагаш, улицы: Саурык батыра, Алгадая Жамбылова, Тауке хана, Отепа, Суык тобе, Куртка тауип, Тлендиева, Сулусай, Атажурт, Ак босага, Альфараби, Басбатыр, Алтынадам, Астана, Достык, Айтумар, Алтын бесик, Зере ана, Касымхана.
13. Избирательный участок № 274.
Центр: село Жанакурылыс, улица Ынтымак № 22, средняя школа имени А. Карсакбаева.
В границах: село Узынагаш, улицы: Алатау, Ынтымак, Белтоган, Кокбастау, Тауелсиздик, Жана, Коныс той, Желтоксан, Наурыз, Кумбел, Жастар, Бесшам.
14. Избирательный участок № 275.
Центр: село Жанакурылыс, улица Тауелсиздик № 1г, детский сад "Айголек".
В границах: село Узынагаш, улицы: Алатау, Канагат, Тауелсиздик, Есимхана, Жана арык, Кызыр ата, Тусаукесер, Саурык батыра с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Азербаева с № 34 по 126 (четная сторона).
15. Избирательный участок № 276.
Центр: село Узынагаш, улица Кумбел № 98, Узынагашская средняя школа.
В границах: село Узынагаш, улицы: Майкы би, Молдагуловой, Отау, Култегин, Шапагат, Карасу, Темиржол, Алгабас, Шолпан, Желтоксан, Кумбел,
Маметовой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Уалиханова с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Жандосова с № 41 по 73 (нечетная сторона), с № 20 по 64 (четная сторона), Шопбаева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Сарыбай би с № 57 по 75 (нечетная сторона), с № 44 по 74 (четная сторона), Сариева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона).
16. Избирательный участок № 277.
Центр: село Ынтымак, улица Жексембиева № 17а, средняя школа села Ынтымак.
В границах: село Ынтымак, улицы: Абая, Б.Ахметжанкызы, Жамбыла, Жандосова, Жастар, Жексенбиева, Майбулак, Новая, О.Нусипулы, Оспанова, Сулубекова, Токшабай би, Ынтымак.
17. Избирательный участок № 278.
Центр: село Узынагаш, улица Байдибек би без номера, штаб войсковой части № 28237.
В границах: войсковая часть № 28237.

18. № 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Жандосов көшесі № 1, № 68303 әскери бөлімше штабы.
Шекарасы: № 68303 әскери бөлімше.
19. № 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 44, Социалистік Еңбек Ері Құдыс Әбсәметов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Әлібеков, Садовая, Амангелді, Жангелді, Жеңіс, Пушкин, Қызылтас.
20. № 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Ә. Бейсеуов көшесі № 44, Социалистік Еңбек Ері Құдыс Әбсәметов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Гагарин, Сейфуллин, Қалқаман № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Қайдауыл № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы).
21. № 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 56, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Абай, Кәрібаев, Сүйінбай, Ақдала, Майбұлақ, Қайдауыл № 93-тен 165-ке дейін (тақ жағы), № 92-ден 180-ге дейін (жұп жағы), Қалқаман № 81-ден 151-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 184-ке дейін (жұп жағы).
22. № 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досбергенов көшесі № 56, Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Молдағұлова, Егізбаев, Некрасов, Тоқтарбаев, Досбергенов, Раимжанов, Салют, Текстильщик, Мәметова, Уалиханов, Ақорда, Ақши, Атамұра, Батыс, Бейбітшілік, Байқоңыр, Бесмойнақ, Болашақ, Бұғымүйіз, Жаңақұрылыс, Қарасу, Қоңыртөбе, Майтөбе, Отау, Самал, Сарыжазық, Суықтөбе, Таусамалы, Іле, Сарыбастау, Үшқоңыр, Хантәңірі, Ынтымақ, Шығыс.
23. № 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Жамбыл көшесі № 15а, Қарғалы мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Жамбыл, Досымбетов, Бекетайұлы, Әуезов, Подгорная, Жармұхамедов.
24. № 285 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі № 1, № 3 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Чайковский, Қызылсай, Фурманов, Аршалы, Құлантөбе, Фрунзе, Бұрған, Арна, Оңтүстік, Тоқсеитова.
25. № 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі № 210, № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Байсейітова, Связист, Геология, Молдабек.
26. № 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі № 210, № 4 орта мектеп.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Сәт, Алатау.
27. № 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Геологическая көшесі № 18, Ұзынағаш ауылындағы № 16 психологиялық-коррекциялық кабинеті.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Панфилов, Сагеев, Алматы, Әшекеев, Қарасай батыр.

18. Избирательный участок № 279.
Центр: село Узынагаш, улица Жандосова № 1, штаб войсковой части № 68303.
В границах: войсковая часть № 68303.
19. Избирательный участок № 280.
Центр: село Каргалы, улица А. Бейсеуова № 44, средняя школа с дошкольным мини-центром имени Героя Социалистического Труда Кудыса Абсаметова.
В границах: село Каргалы, улицы: Алибекова, Садовая, Амангельды, Жангельды, Женис, Пушкина, Кызылтас.
20. Избирательный участок № 281.
Центр: село Каргалы, улица А. Бейсеуова № 44, средняя школа с дошкольным мини-центром имени Героя Социалистического Труда Кудыса Абсаметова.
В границах: село Каргалы, улицы: Ю.Гагарина, С. Сейфуллина, Калкамана с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Кайдауыла с № 1 по 91 (нечетная сторона), № 2 по 90 (четная сторона).
21. Избирательный участок № 282.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 56, средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каргалы, улицы: Абая, Карибаева, Суюнбая, Акдала, Майбулак, Кайдауыла № 93 по 165 (нечетная сторона), с № 92 по 180 (четная сторона), Калкамана с № 81 по 151 (нечетная сторона), с № 82 по 184 (четная сторона).
22. Избирательный участок № 283.
Центр: село Каргалы, улица Досбергенова № 56, средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Каргалы, улицы: Молдагуловой, Егизбаева, Некрасова, Токтарбаева, Досбергенова, Раимжанова, Салют, Текстильщик, Маметовой, Уалиханова, Акорда, Акши, Атамура, Батыс, Бейбитшилик, Байконыр, Бесмойнак, Болашак, Бугымуйыз, Жанакурылыс, Карасу, Коныртобе, Майтобе, Отау, Самал, Сарыжазык, Суыктобе, Таусамалы, Или, Сарыбастау, Ушконыр, Хантанири, Ынтымак, Шыгыс.
23. Избирательный участок № 284.
Центр: село Каргалы, улица Жамбыла № 15а, Каргалинский межшкольный учебно -производственный комбинат.
В границах: село Каргалы, улицы: Жамбыла, Досымбетова, Бекетайулы, Ауэзова, Подгорная, Жармухамедова.
24. Избирательный участок № 285.
Центр: село Каргалы, улица Досымбетова № 1, средняя школа № 3.
В границах: село Каргалы, улицы: Чайковского, Кызылсай, Фурманова, Аршалы, Кулантобе, Фрунзе, Бурган, Арна, Онтустик, Токсеитовой.
25. Избирательный участок № 286.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая № 210, средняя школа № 4.
В границах: село Каргалы, улицы: Байсеитовой, Связист, Геология, Молдабека.
26. Избирательный участок № 287.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая № 210, средняя школа № 4.
В границах: село Каргалы, улицы: Сат, Алатау.
27. Избирательный участок № 288.
Центр: село Каргалы, улица Геологическая № 18, кабинет психолого-педагогической коррекции № 16 с. Узынагаш.
В границах: село Каргалы, улицы: Панфилова, Сагеева, Алматы, Ашекеева, Карасай батыра.

28. № 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Бейсеуов көшесі, № 149г, Қарғалы ауылындағы аудандық аурухана.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Бейсеуов, Жұрынов, Алмалы.
29. № 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1д, Қарғалы № 2 мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Наурыз ықшам ауданы.
30. № 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Наурыз көшесі № 1д, Қарғалы № 2 мектеп- гимназиясы.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Ақбосаға, Ақбұлақ, Алатау-2, Алтан адам, Астана, Атамекен, Байтерек, Бастау, Бейбітшілік, Бірлік, Достық, Жаңа дәуір, Желтоқсан, Жетісу, Көктем, Қараарша, Қарғалы, Мамыр, Сұңқар, Тәуелсіздік, Ұзынағаш, Байжансай, Шаңырақ.
31. № 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсеңгір ауылы, Отан көшесі № 3а, Ақсеңгір ауылындағы орта мектеп Көкдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Ақсеңгір ауылы.
32. № 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайсан ауылы, А. Құрманғалиев көшесі № 1в, Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жайсан ауылы; фермалар: Төрегелді, Ақтам.
33. № 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкдала ауылы, Қазақстан көшесі № 1, Көкдала негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көкдала ауылы; Жиренайғыр станциясы.
34. № 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: Б. Қыдырбекұлы ауылы, Жамбыл көшесі № 52а, Б. Қыдырбекұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Б. Қыдырбекұлы ауылы.
35. № 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 59, Жамбыл атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
36. № 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 15, Көкөзек орта мектебі.
Шекарасы: Саурық батыр ауылы.
37. № 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыласкер ауылы, Мектеп көшесі № 5б, Әбдіразақ Мәмиев атындағы негізгі орта мектеп.
Шекарасы: Қызыласкер ауылы.
38. № 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, Тұрысбеков көшесі № 21, Бірлік бастауыш мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
39. № 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбай би ауылы, Рахымбеков көшесі № 12, Қарасу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбай би ауылы.
40. № 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекшіарал ауылы, Көкбастау көшесі № 1а, Еңбекшіарал орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіарал ауылы.
41. № 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Сарыжазық көшесі № 7, № 1 Қайназар орта мектебі.
Шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері: Д. Қонаев, Сарыбай Айдосұлы, Ұзынағаш, Астана, Алматы, Үштөбе, Ақдала, Суықтөбе, Майтөбе, Бесмойнақ, Сұңқар, Жерұйық, Арасан, Сарыжазық, Орталық.
42. № 303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар ауылы, Шығыс көшесі № 21, № 2 Қайназар орта мектебі.
Шекарасы: Қайназар ауылы, көшелері: Мектеп, Өтеп Оңғарбай, Ер Жәнібек, Шығыс, Қайназар, Жастар, Бейбітшілік, Батыс, Достық, Болашақ, Шүғыла, Кеңсай, Көкөзек, Бірлік, Наурыз, Бәйтерек, Ақтасты, Тікенді, Желтоқсан, Ақтайлақ, Көкжиек, Көкдала, Қызылауыз, Атамекен.

28. Избирательный участок № 289.
Центр: село Каргалы, улица Бейсеуова № 149г, районная больница села Каргалы.
В границах: село Каргалы, улицы: Бейсеуова, Журынова, Алмалы.
29. Избирательный участок № 290.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз № 1д, Каргалинская школа-гимназия № 2.
В границах: село Каргалы, улицы: микрорайон Наурыз.
30. Избирательный участок № 291.
Центр: село Каргалы, улица Наурыз № 1д, Каргалинская школа-гимназия № 2.
В границах: село Каргалы, улицы: Акбосага, Акбулак, Алатау-2, Алтын адам, Астана, Атамекен, Байтерек, Бастау, Бейбитшилик, Бирлик, Достык, Жана дауир, Желтоксан, Жетису, Коктем, Караарша, Каргалы, Мамыр, Сункар, Тауелсиздик, Узынагаш, Байжансай, Шанырак.
31. Избирательный участок № 292.
Центр: село Аксенгир, улица Отан № 3а, средняя школа села Аксенгир с Кокдалинской начальной школой.
В границах: село Аксенгир.
32. Избирательный участок № 293.
Центр: село Жайсан, улица А. Курмангалиева № 1в, Жайсанская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жайсан: фермы: Торегелды, Актам.
33. Избирательный участок № 294.
Центр: село Кокдала, улица Казахстан № 1, Кокдалинская основная средняя школа.
В границах: село Кокдала; станция Жиренайгыр.
34. Избирательный участок № 295.
Центр: село Б. Кыдырбекулы, улица Жамбыла № 52а, средняя школа имени Б. Кыдырбекулы.
В границах: село Б. Кыдырбекулы.
35. Избирательный участок № 296.
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла № 59, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Жамбыл.
36. Избирательный участок № 297.
Центр: село Саурык батыр, улица Жамбыла № 15, Кокозекская средняя школа.
В границах: село Саурык батыр.
37. Избирательный участок № 298.
Центр: село Кызыласкер, улица Мектеп № 5в, основная средняя школа имени Абдразака Мамиева.
В границах: село Кызыласкер.
38. Избирательный участок № 299.
Центр: село Бирлик, улица Турысбекова № 21, Бирликская начальная школа.
В границах:село Бирлик.
39. Избирательный участок № 300.
Центр: село Сарыбай би, улица Рахимбекова № 12, Карасуская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сарыбай би.
40. Избирательный участок № 301.
Центр: село Енбекшиарал, улица Кокбастау № 1а, Енбекшиаральская средняя школа.
В границах: село Енбекшиарал.
41. Избирательный участок № 302.
Центр: село Кайназар, улица Сарыжазык № 7, Кайназарская средняя школа № 1.
В границах: село Кайназар, улицы: Д. Конаева, Сарыбай Айдосулы, Узынагаш, Астана, Алматы, Уштобе, Акдала, Суыктобе, Майтобе, Бесмойнак, Сункар, Жеруйык, Арасан, Сарыжазык, Орталык.
42. Избирательный участок № 303.
Центр: село Кайназар, улица Шыгыс № 21, Кайназарская средняя школа № 2.
В границах: село Кайназар, улицы: Мектеп, Отеп Онгарбай, Ер Жанибек, Шыгыс, Кайназар, Жастар, Бейбитшилик, Батыс, Достык, Болашак, Шугыла, Кенсай, Кокозек, Бирлик, Наурыз, Байтерек, Актасты, Тикенди, Желтоксан, Актайлак, Кокжиек, Кокдала, Кызылауыз, Атамекен.

43. № 304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай ауылы, Изембаев көшесі № 5, Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарасай, Қызылсоқ ауылдары.
44. № 305 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаракастек ауылы, Меңдіқұлов көшесі № 4, Сүйінбай атындағы орта мектеп Үшбұлақ бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Қаракастек ауылы.
45. № 306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бұрған ауылы, Тұратаев көшесі № 26Б, Бұрған ауылындағы бастауыш мектеп-балабақша.
Шекарасы: Бұрған, Үшбұлақ ауылдары.
46. № 307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі № 20Б, Амангелді орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сұраншы батыр ауылы; Ащысу фермасы.
47. № 308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қастек ауылы, Қараш батыр көшесі № 27, Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қастек ауылы; Бестамақ фермасы.
48. № 309 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі № 34, Тоқаш Бокин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Аққайнар ауылы.
49. № 310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шиен ауылы, Әбдіқайым көшесі № 2а, Шиен ауылындағы орта мектеп, Қоғамшыл бастауыш мектебі және мектеп жанындағы интернатымен.
Шекарасы: Шиен, Қоғамшыл ауылдары.
50. № 311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесмойнақ ауылы, Байбатшаев көшесі № 48а, Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Бесмойнақ, Қараарша ауылдары.
51. № 312 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дегерес ауылы, Райымбек батыр көшесі № 44, Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектебі Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Дегерес, Бұлақ ауылдары.
52. № 313 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі № 73, Сұңқар орта мектебі.
Шекарасы: Сұңқар ауылы; Кеңсай фермасы.
53. № 314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Самсы ауылы, Астана көшесі № 1в, Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Самсы ауылы.
54. № 315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тарғап ауылы, Алмабай көшесі № 27, Тарғап орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Тарғап ауылы.
55. № 316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қопа станциясы, Бейсеков көшесі № 12, Қопа негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Қопа станциясы.
56. № 317 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі № 5а, Үлгілі орта мектебі Ақдала бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Үлгілі ауылы; Саз станциясы.
57. № 318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Қармысов көшесі № 6а, Беріктас орта мектебі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
58. № 319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі № 23а, Ақтерек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтерек ауылы.

43. Избирательный участок № 304.
Центр: село Карасай, улица Изембаева № 5, Карасайская основная средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Карасай, Кызылсок.
44. Избирательный участок № 305.
Центр: село Каракастек, улица Мендыкулова № 4, средняя школа имени Суюнбая с Ушбулакской начальной школой.
В границах: село Каракастек.
45. Избирательный участок № 306.
Центр: село Бурган, улица Туратаева № 26Б, начальная школа-детский сад села Бурган.
В границах: сел Бурган, Ушбулак.
46. Избирательный участок № 307.
Центр: село Сураншы батыр, улица Жамбыла № 20Б, Амангельдинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Сураншы батыр; ферма Ащысу.
47. Избирательный участок № 308.
Центр: село Кастек, улица Караш батыра № 27, Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кастек; ферма Бестамак.
48. Избирательный участок № 309.
Центр: село Аккайнар, улица Жамбыла № 34, средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аккайнар.
49. Избирательный участок № 310.
Центр: село Шиен, улица Абдикайыма № 2а, средняя школа села Шиен с Когамшылской начальной школой и пришкольным интернатом.
В границах: сел Шиен, Когамшыл.
50. Избирательный участок № 311.
Центр: село Бесмойнак, улица Байбатшаева № 48а, средняя школа имени Жангелдина с начальной школой Караарша.
В границах: сел Бесмойнак, Караарша.
51. Избирательный участок № 312.
Центр: село Дегерес, улица Раимбек батыра № 44, средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Дегерес, Булак.
52. Избирательный участок № 313.
Центр: село Сункар, улица Карасай батыра № 73, Сункарская средняя школа.
В границах: село Сункар; ферма Кенсай.
53. Избирательный участок № 314.
Центр: село Самсы, улица Астана № 1в, средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Самсы.
54. Избирательный участок № 315.
Центр: село Таргап, улица Алмабая № 27, Таргапская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Таргап.
55. Избирательный участок № 316.
Центр: станция Копа, улица Бейсекова № 12, Копинская основная средняя школа.
В границах: станция Копа.
56. Избирательный участок № 317.
Центр: село Ульгили, улица Жамбыла № 5а, Ульгилинская средняя школа с начальной школой Акдала.
В границах: село Ульгили; станция Саз.
57. Избирательный участок № 318.
Центр: село Бериктас, улица Кармысова № 6а, Бериктасская средняя школа.
В границах: село Бериктас.
58. Избирательный участок № 319.
Центр: село Актерек, улица Рыскельды № 23а, Актерекская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актерек.

59. № 320 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаманты ауылы, Сәрсебек көшесі № 16, Жаманты бастауыш мектебі.
Шекарасы: Жаманты ауылы.
60. № 321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі № 1а, Рославль орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мәтібұлақ, Қарабастау ауылдары.
61. № 322 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилібастау станциясы, Абай көшесі № 1в, Шилібастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жартас, Еспе ауылдары; Шилібастау станциясы; Жайлау, Қызылтаң разъездері.
62. № 323 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таңбалытас ауылы, Еламан батыр көшесі № 30, Горный орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Таңбалытас ауылы.
63. № 324 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі № 10Б, Қасымбек орта мектебі.
Шекарасы: Қасымбек ауылы.
64. № 325 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үмбеталы ауылы, Мұсабаев көшесі № 44а, Үмбетәлі атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үмбеталы ауылы.
65. № 326 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолакқарғалы ауылы, Достық көшесі № 10Б, Шолаққарғалы негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Шолаққарғалы ауылы.
66. № 327 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі № 15, Мыңбаев орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелер: Абай, Алатау, Алтынсарин, Арықбек, Бальмонт, Бейбітшілік, Бейіспаев, Бірлік, Еламанов, Жамбыл, Жүйріктаев, Жібек жолы, Кәрібаев, Қонаев, Райымбек, Рысқұлов, Сүйінбай, Сүлеймен, Тойбаев, Уәлиханов, Үшқоңыр.
67. № 328 сайлау учаскесі.
Орталығы: Мыңбаев ауылы, Абай көшесі нөмірсіз, Мыңбаев ауылдық ауруханасы.
Шекарасы: Мыңбаев ауылы, көшелері: Ақсу, Амангелді, Асқаров, Әшекеев, Бас батыр, Батыс, Болашақ, Жетісу, Көкбастау, Көксу, Қабанбай батыр, Қазақстан, Қазыбек би, Қарасай батыр, Қарасу, Майлин, Майтөбе, Маметова, Молдағұлова, Наурыз, Наурызбай батыр, Өтеген батыр, Панфилов, Саурық батыр, Сейфуллин, Суықтөбе, Сұңқар, Тәуелсіздік, Төле би, Шығыс, Ынтымақ.
68. № 329 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үнгіртас ауылы, Шәріпов көшесі № 46, Үңгіртас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үңгіртас ауылы.
69. № 330 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкқайнар ауылы, Шығыс көшесі № 1, Көкқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Көкқайнар ауылы; № 1 ферма.
70. № 331 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Самал көшесі № 3, Сарыбастау орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбастау, Ақдала ауылдары; № 2 ферма.
71. № 332 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен ауылы, 5 шағын ауданы, Үлкен орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үлкен ауылы.

59. Избирательный участок № 320.
Центр: село Жаманты, улица Сарсебека № 16, Жамантинская начальная школа.
В границах: село Жаманты.
60. Избирательный участок № 321.
Центр: село Матыбулак, улица Байтурсынова № 1а, Рославльская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Матыбулак, Карабастау.
61. Избирательный участок № 322.
Центр: станция Шилибастау, улица Абая № 1в, Шилибастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Жартас, Еспе; станция Шилибастау; разъезды: Жайлау, Қызылтан.
62. Избирательный участок № 323.
Центр: село Танбалытас, улица Еламан батыра № 30, Горненская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Танбалытас.
63. Избирательный участок № 324.
Центр: село Касымбек, улица Тлеукеева № 10Б, Касымбекская средняя школа.
В границах: село Касымбек.
64. Избирательный участок № 325.
Центр: село Умбеталы, улица Мусабаева № 44а, средняя школа имени Умбеталы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Умбеталы.
65. Избирательный участок № 326.
Центр: село Шолаккаргалы, улица Достык № 10в, Шолаккаргалинская основная средняя школа.
В границах: село Шолаккаргалы.
66. Избирательный участок № 327.
Центр: село Мынбаев, улица Жибек жолы № 15, Мынбаевская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Мынбаев, улицы: Абая, Алатау, Алтынсарина, Арыкбека, Бальмонта, Бейбитшилик, Бейспаева, Бирлик, Еламанова, Жамбыла, Жүйриктаева, Жибек жолы, Карибаева, Кунаева, Райымбека, Рыскулова, Суюнбая, Сулеймена, Тойбаева, Валиханова, Ушконыр.
67. Избирательный участок № 328.
Центр: село Мынбаев, улица Абая без номера, Мынбаевская сельская больница.
В границах: село Мынбаев, улицы: Аксу, Амангелды, Аскарова, Ашекеева, Бас батыра, Батыс, Болашак, Жетису, Кокбастау, Коксу, Кабанбай батыра, Казахстан, Казыбек би, Карасай батыра, Карасу, Майлина, Майтобе, Маметовой, Молдагуловой, Наурыз, Наурызбай батыра, Отеген батыра, Панфилова, Саурык батыра, Сейфуллина, Суыктобе, Сункар, Тауелсиздик, Толе би, Шыгыс, Ынтымак.
68. Избирательный участок № 329.
Центр: село Унгуртас, улица Шарипова № 46, Унгуртасская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Унгуртас.
69. Избирательный участок № 330.
Центр: село Коккайнар, улица Шыгыс № 1, Коккайнарская средняя школа.
В границах: село Коккайнар; ферма № 1.
70. Избирательный участок № 331.
Центр: село Сарыбастау, улица Самал № 3, Сарыбастауская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Сарыбастау, Акдала; ферма № 2.
71. Избирательный участок № 332.
Центр: село Улкен, микрорайон № 5, Улкенская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Улкен.

72. № 333 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Абай көшесі № 30, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы.
73. № 334 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бозой ауылы, Абай көшесі № 15, Бозой орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бозой ауылы.
74. № 335 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысу ауылы, Бокин көшесі № 3, Сарытауқұм орта мектебі.
Шекарасы: Ащысу, Қаншеңгел ауылдары.
75. № 336 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Мұсаев көшесі № 18, Қазыбек бек станциясының орта мектебі.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелері: Алтын дән, Алтынсарин, Амангелді, Бакеев, Батыс шағын ауданы, Жангелді, Жансүгіров, Карбозин, Қазыбек бек, Құртқа, Маметова, Майлин, Мұратбаев, Мұсаев, Райымбек, Молдағұлова, Тоқтарбаев, Теміржолшы, Энергетиктер.
76. № 337 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазыбек бек станциясы, Шолпанқұлов көшесі № 5, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қазыбек бек станциясы, көшелері: Абай, Әбілхайыр, Абылайхан, Жамбыл, Жандосов, Қазақстан, Уәлиханов, Сейфуллин, Шаткенов, Шолпанқұлов.

72. Избирательный участок № 333.
Центр: село Айдарлы, улица Абая № 30, Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы.
73. Избирательный участок № 334.
Центр: село Бозой, улица Абая № 15, Бозойская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бозой.
74. Избирательный участок № 335.
Центр: село Ащысу, улица Бокина № 3, Сарытаукумская средняя школа.
В границах: сел Ащысу, Каншенгел.
75. Избирательный участок № 336.
Центр: станция Казыбек бек, улица Мусаева № 18, средняя школа станции Казыбек бек.
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Алтын дан, Алтынсарина, Амангельды, Бакеева, западный микрорайон, Жангельды, Жансугурова, Карбозина, Казыбек бека, Куртка, Маметовой, Майлина, Муратбаева, Мусаева, Райымбека, Молдагуловой, Токтарбаева, Темиржолшы, Энергетиков.
76. Избирательный участок № 337.
Центр: станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова № 5, сельский дом культуры.
В границах: станция Казыбек бек, улицы: Абая, Абылхайыра, Абылайхана, Жамбыла, Жандосова, Казахстана, Валиханова, Сейфуллина, Шаткенова, Шолпанкулова.