Жамбыл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 47-223 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 23 қаңтарда № 5031 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргiзiлетiн жердi аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негiзiнде, жер салығының мөлшерлемелерін, Қазақстан Республикасы Кодексінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) 505 және 506 баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызға арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 01.11.2022 № 28-141 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Керімбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын

О повышении ставок земельного налога по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2018 года № 47-223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 января 2019 года № 5031.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс).
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата области Жетісу от 01.11.2022 № 28-141 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2019 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата К. Керимбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын