Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 24-10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 наурызда № 4582 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 24 маусымдағы № 5-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3899 тіркелген, 2016 жылдың 25 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
"Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 9 ақпандағы № 12-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4123 тіркелген, 2017 жылдың 16 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Г. Кураметова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившими силу некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 24-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 марта 2018 года № 4582
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решении Енбекшиказахского районного маслихата:
"О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Енбекшиказахскому району" от 24 июня 2016 года № 5-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3899, опубликован 25 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
"Об установлении единых ставок фиксированного налога по Енбекшиказахскому району" от 9 февраля 2017 года № 12-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4123, опубликован 16 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаева Айкерим Алчиновне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Г. Кураметова
Секретарь районного маслихата Б. Ахметов