Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 29-39 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 мамырда № 4718 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4495 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5, 16, 17, 24 және 27-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 44 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 438 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25 438 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 69 588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"16. 2018-2020 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47 және 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 073 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 35 173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 9 900 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 900 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 11 мая 2018 года № 29-39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 мая 2018 года № 4718
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 23-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4495, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункт 24 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункты 5, 16, 17, 27 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 69 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 44 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25 438 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25 438 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 69 588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"16. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 45 073 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 35 173 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 9 900 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 900 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;

2) шығындар 45 073 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"17. 2018-2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 49, 50 және 51-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 94 753 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 56 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 729 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38 729 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 94 753 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"24. 2018-2020 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 70, 71 және 72-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 82 651 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 76 651 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 6 000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 82 651 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"27. 2018 жылға арналған Есік қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 421 800 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округі
Бәйдібек би ауылдық округі
Бәйтерек ауылдық округі
Есік қалалық округі
Жанашар ауылдық округі
Қаракемер ауылдық округі
Қазақстан ауылдық округі
Рахат ауылдық округі
Саймасай ауылдық округі
Түрген ауылдық округі
Шелек ауылдық округі
9 312 мың теңге;
26 713 мың теңге;
7 479 мың теңге;
168 128 мың теңге;
20 713 мың теңге;
24 230 мың теңге;
10 096 мың теңге;
23 090 мың теңге;
12 063 мың теңге;
29 923 мың теңге;
90 053 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 13, 46, 49-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Жұмақожа
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

2) затраты 45 073 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"17. Утвердить бюджет Коктобинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 94 753 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 56 024 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38 729 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 729 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 94 753 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"27. Предусмотреть в бюджетах города Есик и сельских округов на 2018 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 421 800 тысяч тенге, в том числе:
Аватский сельский округ
Сельский округ Байдибек бия
Байтерекский сельский округ
Есикский городской округ
Жанашарский сельский округ
Каракемерский сельский округ
Казахстанский сельский округ
Рахатский сельский округ
Саймасайский сельский округ
Тургенский сельский округ
Шелекский сельский округ
9 312 тысяч тенге;
26 713 тысяч тенге;
7 479 тысяч тенге;
168 128 тысяч тенге;
20 713 тысяч тенге;
24 230 тысяч тенге;
10 096 тысяч тенге;
23 090 тысяч тенге;
12 063 тысяч тенге;
29 923 тысяч тенге;
90 053 тысяч тенге.".
2. Приложения 13, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Қ. Жұмақожа
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "11" мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-39 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Жакеев Ермек Ильянович

Согласование к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "11" мая 2018 года № 29-39 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района" Жакеев Ермек Ильянович

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "11" мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-39 шешіміне 1-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 13-қосымша
2018 жылға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "11" мая 2018 года № 29-39 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 13 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балтабайского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "11" мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-39 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 46-қосымша
2018 жылға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "11" мая 2018 года № 29-39 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" на 2018-2020 годы"
Приложение 46 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Казахстанского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы