Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 36-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4877 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20263587 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11462763 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 59200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 427000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8314624 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4558803 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2501317 мың теңге;
2) шығындар 21529764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 927849 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 953015 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25166 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2194026 мың теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 20 ноября 2018 года № 36-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4877
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20263587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11462763 тысячи тенге;
неналоговые поступления 59200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 427000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8314624 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4558803 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2501317 тысяч тенге;
2) затраты 21529764 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 927849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 953015 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25166 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2194026 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2194026 мың теңге.";
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 15914 мың теңге сомасында бекітілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2194026 тысяч тенге.";
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 15914 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "20" қарашадағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-3 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата К. Баяманов
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "20" ноября 2018 года № 36-3 "О внесений изменений в решение Карасайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-3 "О бюджете Карасайского района на 2018-2020 годы"

619 942
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
229 866
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
43 050
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
194
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31 710
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 797
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 775
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
194 202
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45 348
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 405
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
57 405
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
44 343
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 765
021
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
6 605
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 692
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
3 642 689
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 737 867
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
964 134
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
964 134
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
640 991
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 418
004
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
633 573
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
132 742
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
22 538
003
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
2 650
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 480
010
Кондаминиум объектілеріне техникалық паспорт дайындау
1 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

619 942
002
Программа занятости
229 866
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
43 050
006
Оказание жилищной помощи
194
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 710
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 797
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 775
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
194 202
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45 348
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 405
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 405
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 343
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 765
021
Капитальные расходы государственного органа
6 605
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 692
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 642 689
1
Жилищное хозяйство
1 737 867
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
964 134
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
964 134
467
Отдел строительства района (города областного значения)
640 991
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 418
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
633 573
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
132 742
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
22 538
За счет трансфертов из республиканского бюджета
11 711
003
Капитальные расходы государственного органа
2 650
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 480
010
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций