Қарасай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 8 қаңтарда № 4990 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 54-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 54-6 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Карасайскому району
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2018 года № 38-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 января 2019 года № 4990. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматимнской области от 20 апреля 2020 года № 54-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматимнской области от 20.04.2020 № 54-6 (вводится в действие с 1 января 2020 года).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасы сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Карасайского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Қ. Баяманов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы "Қарасай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 38-4 шешіміне қосымша
Қарасай ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
(айлық есептік
көрсеткіштермен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
10
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
3
4
Ойын жолы
25
5
Карт
4
6
Бильярд үстелі
5
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К. Баяманов
Секретарь районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от "27" декабря 2018 года № 38-4 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Карасайскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Карасайского района
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
6
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
10
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
3
4
Игровая дорожка
25
5
Карт
4
6
Бильярдный стол
5
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
10