Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 32-140 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 сәуірде № 4656 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының аппарат басшысы Абдыкаликова Роза Мырзакановнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Т. Цой
Қаратал аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "11" сәуірдегі № 32-140 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қаратал ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 8 маусымдағы № 6-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 тіркелген, 2016 жылдың 30 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Қаратал ауданы бойынша пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 8 маусымдағы № 6-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3884 тіркелген, 2016 жылдың 4 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Қаратал ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" 2016 жылғы 31 тамыздағы № 11-38 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 тіркелген, 2016 жылдың 7 қазанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2018 года № 32-140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2018 года № 4656
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратальского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Абдыкаликову Розу Мырзакановну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Т. Цой
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районного маслихата от "11" апреля 2018 года № 32-140
Перечень некоторых решений Каратальского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каратальскому району" от 8 июня 2016 года № 6-20 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3883, опубликован 30 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Каратальскому району" от 8 июня 2016 года № 6-23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3884, опубликован 4 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "О повышении ставок земельного налога по Каратальскому району" от 31 августа 2016 года № 11-38 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3970, опубликован 7 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).