Қаратал ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 44-170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4873 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 7-30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 23.04.2021 № 7-30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде, Қаратал ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 504, 505 және 506-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен 50 пайызға арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал ауданық мәслихатының сессия төрағасы Г. Куйкалакова
Қаратал ауданық мәслихатының хатшысы Б. Смаилов

О повышении ставок земельного налога по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2018 года № 44-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4873. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 23 апреля 2021 года № 7-30
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 23.04.2021 № 7-30 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, повысить ставки земельного налога по Каратальскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 504, 505 и 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие c 1 января 2019 года.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Г. Куйкалакова
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов