Жолбарыс батыр ауылдық округі Кәлпе ауылының Т. Рысқұлов, Т. Даулетяров көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Жолбарыс батыр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 23 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 қыркүйекте № 4814 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы Жолбарыс батыр аудандық округі әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы Жолбарыс батыр аудандық округі әкімінің 11.12.2018 № 29 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 1 тамыздағы № 9 ұсынысының негізінде Жолбарыс батыр ауылдық округі әкімінің уақытша міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы Жолбарыс батыр ауылдық округі Кәлпе ауылының Т. Рысқұлов, Т. Даулетяров көшелерінде ұсақ мүйізді малдар арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жолбарыс батыр ауылдық округі
әкімінің уақытша міндетін атқарушы Х. Абдумуслимова

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Кальпе по улицам Т. Рыскулова,Т.Даулетярова сельского округа Жолбарыс батыра
Решение акима сельского округа Жолбарыс батыра Каратальского района Алматинской области от 3 сентября 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 сентября 2018 года № 4814. Утратило силу решением акима сельского округа Жолбарыс батыра Каратальского района Алматнской области от 11 декабря 2018 года № 29
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Жолбарыс батыра Каратальского района Алматнской области от 11.12.2018 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 1 августа 2018 года № 9, временно исполняющий обязанности акима сельского округа Жолбарыс батыра РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Кальпе по улицам Т. Рыскулова и Т. Даулетярова сельского округа Жолбарыс батыра Каратальского района в связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа Жолбарыс батыра Х. Абдумуслимова