Сарыөзек ауылдық округінің Сарыөзек ауылындағы көшелерін қайта атау және көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 206 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 қарашада № 4889 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сарыөзек ауылдық округінің Сарыөзек ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Кербұлақ ауданы Сарыөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Сарыөзек ауылдық округінің Сарыөзек ауылындағы келесі көшелер:
1) "ПДУ" көшесі "Тұран" көшесіне;
2) "СОРЭС" көшесі "Самұрық" көшесіне;
3) "Советская" көшесі "Жеңіс" көшесіне;
4) "Гвардейская" көшесі "Алатау" көшесіне;
5) "Нефтебаза" көшесі "Үркер" көшесіне;
6) "Железнодорожная" көшесі "Алтынемел" көшесіне;
7) "Нагорная" көшесі "Алаш" көшесіне;
8) "Крупская" көшесі "Жерұйық" көшесіне;
9) "Кутузов" көшесі "Шаңырақ" көшесіне;
10) "Менделеев" көшесі "Арқарлы" көшесіне;
11) "Тимирязев" көшесі "Болашақ" көшесіне қайта аталсын.
2. Сарыөзек ауылдық округінің Сарыөзек ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Сарыөзек ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Тезек Төре", екінші көшеге "Қазақстан", үшінші көшеге "Мәңгілік Ел", төртінші көшеге "Тәуелсіздік", бесінші көшеге "Астана", жетінші көшеге "Достық", сегізінші көшеге "Бірлік";
2) Сарыөзек ауылының батысында орналасқан тоғызыншы көшеге "Жолашар", оныншы көшеге "Ұлы Дала", он бірінші көшеге "Күреңбел", он екінші көшеге "Баққоныс".
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Сарыөзек ауылдық округі әкімінің орынбасары Л.Толегеноваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Сарыөзек ауылдық округінің әкімі Б. Турсынбаев

О переименовании улиц и присвоении наименований улицам села Сарыозек Сарыозекского сельского округа
Решение акима Сарыозекского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 8 ноября 2018 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2018 года № 4889
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Сарыозек Сарыозекского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Сарыозекского сельского округа Кербулакского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Сарыозек Сарыозекского сельского округа:
1) улицу "ПДУ" в улицу "Туран";
2) улицу "СОРЭС" в улицу "Самрук";
3) улицу "Советская" в улицу "Женис";
4) улицу "Гвардейская" в улицу "Алатау";
5) улицу "Нефтебаза" в улицу "Уркер";
6) улицу "Железнодорожная" в улицу "Алтынемель";
7) улицы "Нагорная" в улицу "Алаш";
8) улицу "Крупская" в улицу "Жеруйык";
9) улицу "Кутузова" в улицу "Шанырак";
10) улицу "Менделеева" в улицу "Аркарлы";
11) улицу "Тимирязева" в улицу "Болашак".
2. Присвоить следующие наименования улицам села Сарыозек Сарыозекского сельского округа:
1) расположенным на юго-востоке села Сарыозек Сарыозекского сельского округа, первой улице "Тезек Торе", второй улице "Казахстан", третьей улице "Мангилик Ел", четвертой улице "Тауельсыздык", пятой улице "Астана", седьмой улице "Достык", восьмой улице "Бирлик";
2) расположенным на востоке села Сарыозек Сарыозекского сельского округа, девятой улице "Жолашар", десятой улице "Улы Дала", одинадцатой улице "Куренбель", двенадцатой улице "Бакконыс".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Сарыозекского сельского округа Л.Толегенову.
4. Настоящеее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыозекского сельского округа Б. Турсынбаев