Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 31-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 мамырда № 4717 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "ҚазақстанРеспубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4498 тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын.
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 290 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 117 895 мың теңге;
трансферттер түсімі 172 027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 144 590 мың теңге;
субвенциялар 27 437 мың теңге;
2) шығындар 290 724 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 166 мың теңге;
трансферттер түсімі 60 219 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 44 420 мың теңге;
субвенциялар 15 799 мың теңге;
2) шығындар 64 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 5 мая 2018 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 мая 2018 года № 4717
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 25-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4498, опубликован 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 290 724 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 117 895 тысяч тенге;
поступления трансфертов 172 027 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 144 590 тысяч тенге;
субвенция 27 437 тысяч тенге;
2) затраты 290 724 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 64 409 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов 60 219 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 44 420 тысяч тенге;
субвенция 15 799 тысяч тенге;
2) затраты 64 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

"7. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 870 мың теңге;
трансферттер түсімі 38 166 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 22 423 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 42 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".

"7. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 42 064 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов 38 166 тысяч тенге, в том числе:
поступления целевых текущих трансфертов 22 423 тысячи тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 42 064 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы М. Каблисанов
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района М. Каблисанов
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "5" мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып

Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района "5" мая 2018 года № 31-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балпыкского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сынып
Атауы
Iшкi сынып
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы "5" мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне 2-қосымша

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита ) бюджета
0
Приложение 2 к решению маслихата Коксуского района "5" мая 2018 года № 31-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 26 декабря 2017 года № 25-1 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2018-2020 годы"