Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 38-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 қарашада № 4883 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4475 тіркелген, 2018 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 997 235 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 101 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17 899 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 870 965 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 840 969 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 549 916 мың теңге;
субвенциялар 3 480 080 мың теңге;
2) шығындар 6 030 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 98 537 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 129 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 498 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 131 693 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2018 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2018 года № 4883
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4475, опубликован 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 5 997 235 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 101 675 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 696 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 899 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 870 965 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 840 969 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 549 916 тысяч тенге;
субвенции 3 480 080 тысяч тенге;
2) затраты 6 030 391 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 98 537 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 129 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 498 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 131 693 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 131 693 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихаты
хатшысының міндетін
атқарушы, сессия төрағасы К. Жунусов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 131 693 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Коксуского района,
председатель сессии К. Жунусов

Көксу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-1 шешіміне қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Приложение к решению маслихата Коксуского района от 21 ноября 2018 года № 38-1 "О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Коксуского района от 22 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Коксуского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование