Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 6-30-195 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 наурызда № 4539 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет және экономика, аграрлық кәсіпкерлік, өндіріс, жол, құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы У. Бегимбекова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Шокпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы "3" ақпандағы № 6-30-195 шешіміне қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
2. "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-99 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4141 тіркелген, 2017 жылдың 24 наурызында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
3. "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 12 маусымдағы № 6-20-134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4240 тіркелген, 2017 жылдың 27 маусымында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
4. "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 тамыздағы № 6-22-151 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4305 тіркелген, 2017 жылдың 30 тамызында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);
5. "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 қарашадағы № 6-24-160 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4368 тіркелген, 2017 жылдың 24 қарашасында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 6-30-195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 марта 2018 года № 4539
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Панфиловского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета и экономики, аграрного предпринимательства, производства, дорог и строительства".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата У. Бегимбекова
Секретарь районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "3" февраля 2018 года № 6-30-195
Перечень некоторых решений Панфиловского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047, опубликован 6 января 2017 года в газете "Жаркент онири");
2. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 28 февраля 2017 года № 6-14-99 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4141, опубликован 24 марта 2017 года в газете "Жаркент онири");
3. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 12 июня 2017 года № 6-20-134 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4240, опубликован 27 июня 2017 года в газете "Жаркент онири");
4. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 18 августа 2017 года № 6-22-151 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4305, опубликован 30 августа 2017 года в газете "Жаркент онири");
5. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 6 ноября 2017 года № 6-24-160 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4368, опубликован 24 ноября 2017 года в газете "Жаркент онири");

6. "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 6-25-165 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4435 тіркелген, 2017 жылдың 22 желтоқсанында "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 8 декабря 2017 года № 6-25-165 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4435, опубликован 22 декабря 2017 года в газете "Жаркент онири").