Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қаңтарда № 4513 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 18 маусымдағы № 207 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 18.06.2019 № 207 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Сарканскому району
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 5 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 января 2018 года № 4513. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 18 июня 2019 года № 207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 18.06.2019 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабынның 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Сарқан ауданы әкімдігінің "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3793 тіркелген, 2016 жылдың 6 мамырында "Сарқан" газетінде жарияланған), "Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4344 тіркелген, 2017 жылдың 26 қазанда "Сарқан" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сарканскому району согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Сарканского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району" от 05 апреля 2016 года № 71 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3793, опубликован 6 мая 2016 в газете "Саркан"), "О внесении изменений в постановление акимата Сарканского района от 5 апреля 2016 года № 71 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району" от 19 сентября 2017 года № 241 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4344, опубликован 26 октября 2017 в газете "Саркан").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Маманбаев Ғалымжан Қанатовичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "05" 01 "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 1 қаулысына қосымша
Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлемақысының мөлшері (айына/теңге)
3-жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маманбаева Галымжана Канатовича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от "05" 01 2018 года № 1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сарканскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Сарканскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения (месяц/тенге)
до 3-х лет