Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 27-119 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 40-171 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 10 шілдеде № 4763 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 27-119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4443 тіркелген, 2018 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Разбеков Бейсенбай Мерекебаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Ж. Игіман
Аудандық мәслихаттың
хатшысы К. Абдрахманов

О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 27-119 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Сарканскому району"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 15 июня 2018 года № 40-171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июля 2018 года № 4763
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Сарканского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Сарканскому району" от 30 ноября 2017 года № 27-119 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4443, опубликован 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сарканского районного маслихата Разбекова Бейсенбай Мерекебаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Игиман
Секретарь
районного маслихата К. Абдрахманов