Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 2-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 40-172 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 10 шілдеде № 4764 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 2-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3840 тіркелген, 2016 жылдың 1 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Разбеков Бейсенбай Мерекебаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Ж. Игіман
Аудандық
мәслихаттың хатшысы К. Абдрахманов

О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 20 апреля 2016 года № 2-8 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 15 июня 2018 года № 40-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июля 2018 года № 4764
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 20 апреля 2016 года № 2-8 "О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3840, опубликован 1 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сарканского районного маслихата Разбекова Бейсенбай Мерекебаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Игиман
Секретарь
районного маслихата К. Абдрахманов