Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 наурыздағы № 26-131 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 26 наурызда № 4590 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 тіркелген, 2018 жылғы 01 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 778 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 778 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 0 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 мың теңге;
2) шығындар 778 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге.".
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 137 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 743 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 743 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 мың теңге;
2) шығындар 150 643 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 6 марта 2018 года № 26-131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2018 года № 4590
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4486, опубликован 01 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Талгар на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 778 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 778 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов 0 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тысяч тенге;
2) затраты 778 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы 150 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 137 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов 12 743 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 743 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тысяч тенге;
2) затраты 150 643 тысячи тенге;

2) шығындар 188 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың
теңге.".
"12. 2018 жылға арналған қала мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 1 217 202 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Талғар қаласы
Алатау ауылдық округі
Белбұлақ ауылдық округі
Бесағаш ауылдық округі
Бесқайнар ауылдық округі
Гүлдала ауылдық округі
Кеңдала ауылдық округі
Қайнар ауылдық округі
Нұра ауылдық округі
Панфилов ауылдық округі
Тұздыбастау ауылдық округі
542 400 мың теңге;
99 714 мың теңге;
84 279 мың теңге;
101 724 мың теңге;
1 704 мың теңге;
61 470 мың теңге
59 122 мың теңге;
26 165 мың теңге;
54 061 мың теңге;
46 382 мың теңге;

2) затраты 188 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.".
"12. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2018 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 1 217 202 тысяч тенге, в том числе:
Талгар город
Алатауский сельский округ
Белбулакский сельский округ
Бесагашский сельский округ
Бескайнарский сельский округ
Гулдалинский сельский округ
Кендалинский сельский округ
Кайнарский сельский округ
Нуринский сельский округ
Панфиловский сельский округ
Туздыбастауский сельский округ
542 400 тысяч тенге;
99 714 тысячи тенге;
84 279 тысяч тенге;
101 724 тысячи тенге;
1 704 тысячи тенге;
61 470 тысяч тенге;
59 122 тысячи тенге;
26 165 тысяч тенге;
54 061 тысяча тенге;
46 382 тысячи тенге;

140 181 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

140 181 тысяча тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2018 жылғы "06 наурыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-131 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "06" марта 2018 года № 26-131 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018- 2020 годы"