Ашық деректер интернет-порталында орналастырылатын Шымкент қаласы әкімдігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 372 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 14 болып тіркелді. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгінiң 10.01.2022 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 24 қарашадағы Заңының 10-бабы 15)-тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің және оған бағынысты ведомстволық ұйымдарының интернет-порталына орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкімдігінің 03.02.2020 № 50 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таралатын мерзімді баспасөз басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Д.Жуминге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
________________Д.Ә.Абаев
" ____ " ____________ 2018 жыл
Шымкент қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "27" декабря
№ 372 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің және оған бағынысты ведомстволық ұйымдарының интернет-порталына орналастырылатын ашық деректер тізбесі

Об утверждении перечня открытых данных акимата города Шымкент, размещаемых на интернет–портале открытых данных
Постановление акимата города Шымкент от 27 декабря 2018 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 29 декабря 2018 года № 14. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 10 января 2022 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 10.01.2022 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 "Об информатизации", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале акимата города Шымкент и подведомственных организаций согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Шымкент от 03.02.2020 № 50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Жумина Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_______________ Абаев Д.А.
" ____ " ____________ 2018 год
Приложение
к постановлению
акимата города Шымкент
от "27" декабря 2018 года № 372
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале акимата города Шымкент и подведомственных организаций

100
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесі (қорықтар мен қаумалдар)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Объектінің атауы қазақ тілінде
Объектінің атауы орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Ауданы, гектар
Жауапты бөлімше (кімнің қарауында)
Ресми сайт
Ішкі саясаты
101
Бұқаралық ақпарат құралдары (бұдар әрі-БАҚ)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
БАҚ атауы қазақ тілінде
БАҚ атауы орыс тілінде
Меншік иесінің атауы қазақ тілінде
Меншік иесінің атауы орыс тілінде
Басшының аты-жөні
Бас редактордың аты-жөні
Тіл
Кезеңділігі қазақ тілінде
Кезеңділігі орыс тілінде
Бағыты қазақ тіліндегі
Бағыты орыс тіліндегі
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта мекенжайы
Ресми сайт
102
Саяси партиялардың филиалдары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
Саяси партиялардың филиалдарының атауы қазақ тілінде
Саяси партиялардың филиалдарының атауы орыс тілінде
Төрағаның аты-жөні
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта мекенжайы
Ресми сайт
103
Үкіметтік емес ұйымдар (бұдар әрі-ҮЕҰ)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
ҮЕҰ атауы қазақ тілінде
ҮЕҰ атауы орыс тілінде
Қазақ тіліндегі заң формасы
Заң формасы орыс тілінде
Басшының аты-жөні
Қазақ тіліндегі бағыт
Орыс тіліндегі бағыт
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт
Дін және тілдер
104
Тіркелген діни бірлестіктер және олардың филиалдары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Басшының аты-жөні
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт
105
Рухани оқу орындары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
Атауы қазақ тілінде
Атауы орыс тілінде
Басшының аты-жөні
Қазақ тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Орыс тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Білім алушылардың саны
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Жұмыс режимі қазақ тілінде
Жұмыс режимі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт

100
Перечень особо охраняемых природных территорий (заповедники и заказники)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление природных ресурсов и регулирование природопользования города Шымкент
Наименование объекта на казахском языке
Наименование объекта на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Площадь, га
Ответственное подразделение (в чьем ведении)
Официальный сайт
Внутренняя политика
101
Средства массовой информации (далее-СМИ)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование СМИ на казахском языке
Наименование СМИ на русском языке
Наименование собственника на казахском языке
Наименование собственника на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Фамилия, имя главного редактора
Язык
Периодичность на казахском языке
Периодичность на русском языке
Направление на казахском языке
Направление на русском языке
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
102
Филиалы политических партий
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование филиалов политических партий на казахском языке
Наименование филиалов политических партий на русском языке
Фамилия, имя председателя
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
103
Неправительственные организации (далее-НПО)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование НПО на казахском языке
Наименование НПО на русском языке
Юридическая форма на казахском языке
Юридическая форма на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Направление на казахском языке
Направление на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
Религия и языки
104
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
105
Духовные учебные заведения
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Численность обучающихся
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт

106
Ғибадат ғимараттары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Басшының аты-жөні
Сыйымдылығы
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт
107
Тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралар
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы
Іс-шараның атауы қазақ тілінде
Іс-шараның атауы орыс тілінде
Өткізу күні
Өтетін орны қазақ тілінде
Өткізу орны орыс тілінде
Байланыс телефондары
Ауыл шаруашылығы
108
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын аттестатталған жеке және заңды тұлғалар
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Басшының аты-жөні
Аттестаттау нөмірі
Берілген күні
Қазақ тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Орыс тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Жұмыс режимі қазақ тілінде
Жұмыс режимі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
109
Агроөнеркәсіптік кешен объектілері (оның ішінде ет өңдейтін кәсіпорындар, орман және балық шаруашылығында өнімдер өндіретін кәсіпорындар)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Басшының аты-жөні
Қазақ тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Орыс тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Жұмыс режимі қазақ тілінде
Жұмыс режимі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
110
Ауыл шаруашылығы жалпы өнімінің көлемі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Кезең
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің түрі қазақ тілінде
Ауыл шаруашылығы өнімінің түрі орыс тілінде
Өлшем бірлігі қазақ тілінде
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Жалпы өнім көлемі
Өткен жылмен салыстырғандағы динамика
111
Өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Кезең
Өнімнің атауы қазақ тілінде
Өнімнің орыс тіліндегі атауы
Қазақ тіліндегі өлшем бірлігі
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Өндіріс көлемі
Өткен жылмен салыстырғандағы динамика

106
Культовые сооружения
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Вместимость
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт
107
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление культуры, развития языков и архивов города Шымкент
Наименование мероприятия на казахском языке
Наименование мероприятия на русском языке
Дата проведения
Место проведения на казахском языке
Место проведения на русском языке
Контактные телефоны
Сельское хозяйство
108
Аттестованные физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Фамилия, имя руководителя
Номер аттестации
Дата выдачи
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
109
Объекты агропромышленного комплекса (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес-идентификационный номер
Фамилия, имя руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
110
Объем валовой продукции сельского хозяйства
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Период
Вид продукции сельского хозяйства на казахском языке
Вид продукции сельского хозяйства на русском языке
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем валовой продукции
Динамика по сравнению с прошедшим годом
111
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Период
Наименование продукции на казахском языке
Наименование продукции на русском языке
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем производства
Динамика по сравнению с прошедшим годом

112
Ірі қара мал басы
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Кезең
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Саны (мың дана)
Өткен жылмен салыстырғандағы динамика
113
Жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорындар
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Басшының аты-жөні
Қазақ тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Орыс тілінде көрсетілетін қызметтердің түрлері
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Жұмыс режимі қазақ тіліндегі
Жұмыс режимі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Қаржы
114
Жекешелендіру бойынша ақпарат
Жыл сайын
Жыл
сайын
АЖО
Шымкент қаласының қаржы басқармасы
Қала атауы қазақ тілінде
Қала атауы орыс тілінде
Нысан түрі қазақ тілінде
Нысан түрі орыс тілінде
Іске асырылған нысандардың атауы қазақ тілінде
Іске асырылған нысандардың атауы орыс тілінде
Қазақ тілінде іске асырылған нысандардың саны мен түрі
Орыс тілінде іске асырылған объектілердің саны мен түрі
Қазақ тілінде жүзеге асыру әдісі
Орыс тілінде жүзеге асыру әдісі
Жалпы сома
115
Мемлекеттік мүлікті мүліктік жалдауға және сенімгерлік басқаруға беру бойынша ақпарат
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының қаржы басқармасы
Қала атауы қазақ тілінде
Қала атауы орыс тілінде
Шарттар саны
Ауданы (шаршы метр)
Жоспарланған түсімдер (мың теңге)
Нақты түсімдер (мың теңге)
Орындау % (жалпы ақпарат)
116
Коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға алуға конкурстар туралы мәліметтер
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының қаржы басқармасы
Қала атауы қазақ тілінде
Қала атауы орыс тілінде
Объектінің атауы орыс тілінде
Объектінің атауы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Өтініш берушілер саны
Нарықтық құны, тенге
Теңгерімдік құны
Сауда-саттықты өткізу күні, уақыты және орны
Сенімгерлік басқаруға беру мерзімі
(нақтылау бойынша әрбір)
Құрылысы
117
Әлеуметтік мақсаттағы объектілерді салу
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының құрылыс басқармасы
Объектінің атауы орыс тілінде
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Құрылыстың басталуы
Жоспарланған пайдалану күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта

112
Поголовье крупного рогатого скота
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Период
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Численность (тысяч штук)
Динамика по сравнению с прошедшим годом
113
Предприятия по производству плодоовощной продукции
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес-идентификационный номер
Фамилия, имя руководителя
Виды оказываемых услуг на казахском языке
Виды оказываемых услуг на русском языке
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Финансы
114
Информация по приватизации
ежегодно
ежегодно
АРМ
Управление финансов города Шымкент
Наименование города на казахском языке
Наименование города на русском языке
Вид объектов на казахском языке
Вид объектов на русском языке
Наименование реализованных объектов на казахском языке
Наименование реализованных объектов на русском языке
Количество и тип реализованных объектов на казахском языке
Количество и тип реализованных объектов на русском языке
Метод реализации на казахском языке
Метод реализации на русском языке
Общая сумма
115
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление финансов города Шымкент
Наименование города на казахском языке
Наименование города на русском языке
Количество договоров
Площадь (квадратный метр)
Планируемые поступления (тысяч тенге)
Фактические поступления (тысяч тенге)
% исполнения (общая информация)
116
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление финансов города Шымкент
Наименование города на казахском языке
Наименование города на русском языке
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Количество заявителей
Рыночная стоимость, тг.
Балансовая стоимость
Дата, время и место проведения торгов
Срок передачи на доверительное управление (детализация по каждому)
Строительство
117
Строительство объектов социального назначения
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление строительства города Шымкент
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Начало строительства
Планируемая дата эксплуатации
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта

118
Тұрғын үй құрылысы
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының құрылыс басқармасы
Объектінің атауы орыс тілінде
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қабаттар саны
Пәтер саны
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Құрылыстың басталуы
Жоспарланған пайдалану күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта
119
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының құрылыс басқармасы
Объектінің атауы орыс тілінде
Объектінің атауы қазақ тілінде
Құрылыс алаңы
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Құрылыстың басталуы
Жоспарланған пайдалану күні
Тапсырыс беруші орыс тілінде
Тапсырыс беруші қазақ тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
Телефон
Электрондық пошта
120
Енгізілген тұрғын үйдің шаршы метрінің көлемі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының құрылыс басқармасы
Кезең
Коммерциялық тұрғын үй, мың м2
Жергілікті атқарушы орган кезекте тұрғандар үшін жалға берілетін тұрғын үй, мың м2
Жеке тұрғын үй құрылысы, мың м2
Пайдалануға берілген тұрғын үйдің жалпы алаңы, мың м2
Барлық санаттар үшін Тұрғын үй құрылыс жинақ жүйесі арқылы несиелік тұрғын үй, мың м2
Индустриялық-инновациялық даму
121
Өнеркәсіп бойынша статистикалық мәліметтер (кен өндіру өнеркәсібі және карьерлерді қазу көлемі, өзге де металл емес минералдық өнім көлемі, өзге де металл емес минералдық өнім көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургия өнеркәсібі өнімінің көлемі, дайын металл бұйымдарының көлемі)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде
Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде
Кезең
Өлшем бірлігі қазақ тілінде
Өлшем бірлігі орыс тілінде
Көлемі
Өткен жылмен салыстырғанда динамика
122
Өнеркәсіп объектілері
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Басшының аты-жөні
Қызмет бағыты қазақ тілінде
Қызмет бағыты орыс тілінде
Қала қазақ тілінде
Қала орыс тілінде
Орналасқан мекен-жайы қазақ тілінде
Орналасқан мекен-жайы орыс тілінде
Жұмыс режимі қазақ тіліндегі
Жұмыс режимі орыс тілінде
Байланыс телефондары
Электрондық пошта адресі
Ресми сайт

118
Строительство жилых домов
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление строительства города Шымкент
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Количество этажей
Количество квартир
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Начало строительства
Планируемая дата эксплуатации
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта
119
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление строительства города Шымкент
Наименование объекта на русском языке
Наименование объекта на казахском языке
Площадь строительства
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Начало строительства
Планируемая дата эксплуатации
Заказчик на русском языке
Заказчик на казахском языке
Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
Телефон
Электронная почта
120
Объем введенных квадратных метров жилья
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление строительства города Шымкент
Период
Коммерческое жилье, тысяч м2
Арендное жилье для очередников местного исполнительного органа, тысяч м2
Индивидуальное жилищное строительство, тысяч м2
Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тысяч м2
Кредитное жилье через систему Жилстройсбережений для всех категорий,
тысяч м2
Индустриально-инновационное развитие
121
Статистические данные по промышленности (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент
Статистический показатель на казахском языке
Статистический показатель на русском языке
Период
Единица измерения на казахском языке
Единица измерения на русском языке
Объем
Динамика по сравнению с прошедшим годом
122
Объекты промышленности
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление природных ресурсов и регулирование природопользования города Шымкент
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Бизнес-идентификационный номер Фамилия, имя руководителя
Направление деятельности на казахском языке
Направление деятельности на русском языке
Город на казахском языке
Город на русском языке
Адрес месторасположения на казахском языке
Адрес месторасположения на русском языке
Режим работы на казахском языке
Режим работы на русском языке
Контактные телефоны
Адрес электронной почты
Официальный сайт

123
Қатты пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі деректер
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
Қазақ тіліндегі деректер тізімі
Орыс тіліндегі деректер тізімі
Есептік кезең
Алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру
Ағымдағы есепті кезеңдегі өндіру көлемі
124
Кең таралған пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі деректер
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
Қазақ тіліндегі деректер тізімі
Орыс тіліндегі деректер тізімі
Есептік кезең
Алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру
Ағымдағы есепті кезеңдегі өндіру көлемі
125
Кен орнының атаулары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
Кен орнының атауы қазақ тілінде
Кен орнының атауы орыс тілінде
Кен орнының түрі қазақ тілінде
Кен орнының түрі орыс тілінде
Көлемі
Қызмет көрсететін ұйым
Кен орнының орналасуы
126
Санитариялық-эпидемиологиялық қызметі тексерулерінің нәтижелері мен қорытындылары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті Шымкент қаласы Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Барлық тексерулер саны
Ерекше тәртіп бойынша жүргізілген тексерулер саны
Ерекше тәртіп бойынша жүргізілген тексерулер барысында анықталған бұзушылықтар саны
Ерекше тәртіп бойынша жүргізілген тексерулер қорытындысы бойынша қолданылған әкімшілік жазалар саны
Ерекше тәртіп бойынша жүргізілген тексерулер қорытындысы бойынша салынған айыппұл сомасы, тенге
Жоспардан тыс тексерулер саны
Жоспардан тыс тексерулер барысында анықталған бұзушылықтар саны
Жоспардан тыс тексерулердің қорытындысы бойынша қолданылған әкімшілік жазалар саны
Жоспардан тыс тексерулер қорытындысы бойынша салынған айыппұл сомасы, тенге
Өзге тексерулер
127
Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етудің жай-күйі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының төтенше жағдайлар департаменті
Тексерілген объектілер
Әкімшілік жауапкершілікке тартылды
Өрт қауіпсіздігі саласындағы үгіт-насихат жұмыстары
Өрт шығу жағдайлары мен өрттер туралы хабарлар
Оның ішінде тіркелген өрттер
128
Барлық қалалар мен елді мекендердің бас жоспарларының схемалары және егжей-тегжейлі жоспарлау жобалары
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының сәулет және қала құрылыс басқармасы
Қазақ тіліндегі атауы
Орыс тіліндегі атауы
Жоба түрі қазақ тілінде
Жоба түрі орыс тілінде
Бастапқы жылға халық саны (жыл / адам)
Есептік мерзімге халық саны (жыл / адам)
Жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде
Жобаның орыс тіліндегі тапсырыс берушісі
Жобаны қазақ тілінде әзірлеуші
Жобаны орыс тілінде әзірлеуші
Бекітілген күні, шешімнің нөмірі, кіммен бекітілген қазақ тілінде
Бекітілген күні, шешімнің нөмірі, кіммен бекітілген орыс тілінде
Нақты жағдайы (жинақтылығы, Auto CAD, Coreldraw және т. б. (бар болса) бағдарламасында әзірленген, әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде
Нақты жағдайы (жинақтылығы, Auto CAD, Coreldraw және т. б. (бар болса) бағдарламасында әзірленген, әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде

123
Данные по добыче твердых полезных ископаемых
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент
Перечень данных на казахском языке
Перечень данных на русском языке
Отчетный период
Сравнение с предыдущим отчетным периодом
Объем добычи за текущий отчетный период
124
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент
Перечень данных на казахском языке
Перечень данных на русском языке
Отчетный период
Сравнение с предыдущим отчетным периодом
Объем добычи за текущий отчетный период
125
Месторождения
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление природных ресурсов и регулирование природопользования города Шымкент
Наименование месторождения на казахском языке
Наименование месторождения на русском языке
Вид месторождения на казахском языке
Вид месторождения на русском языке
Объем
Обслуживающая организация
Расположение месторождения
126
Результаты проверок и заключения санитарно-эпидемиологической службы
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Республиканское государственное учреждение "Департамент контроля качества и безопасности товаров и услуг города Шымкент Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства Здравоохранения Республики Казахстан"
Всего количество проверок
Количество проверок, проведенных по особому порядку
Количество нарушений, выявленных в ходе проверок, проведенных по особому порядку
Количество административных взысканий, наложенных по итогам проверок, проведенных по особому порядку
Сумма наложенных штрафов по итогам проверок, проведенных по особому порядку,
тенге
Количество внеплановых проверок
Количество нарушений, выявленных в ходе внеплановых проверок
Количество административных взысканий, наложенных по итогам внеплановых проверок
Сумма наложенных штрафов по итогам внеплановых проверок, тенге
Иные проверки
127
Состояние обеспечения пожарной безопасности
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Департамент по чрезвычайным ситуациям по городу Шымкент
Проверено объектов
Привлечены к административной ответственности
Агитационно-пропагандисткая работа в области пожарной безопасности
Сообщения о случаях возгораний и пожарах
В том числе зарегистрированные пожары
128
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление архитектуры и градостроительства города Шымкент
Наименование на казахском языке
Наименование на русском языке
Тип проекта на казахском языке
Тип проекта на русском языке
Численность населения на исходный год (год/человек)
Численность населения на расчҰтный срок (год/человек)
Заказчик проекта на казахском языке
Заказчик проекта на русском языке
Разработчик проекта на казахском языке
Разработчик проекта на русском языке
Дата утверждения, кем, номер решения на казахском языке
Дата утверждения, кем, номер решения на русском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке
Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке

129
Коммерциялық мақсаттар үшін іске асырылған жер учаскелері туралы
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының жер қатынастары басқармасы
Қала атауы қазақ тілінде
Қала атауы орыс тілінде
Аукциондар саны
Учаскелер саны
Аукцион арқылы сатылған жер ауданы, га
Бағасы, мың тенге
Құқық түрі қазақ тілінде
Құқық түрі орыс тілінде
130
Үкіметтік емес ұйымдардың қорытынды есептері (мемлекеттік тендерлер бойынша өткізілген жобалардың есептері) (келісім бойынша)
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының ішкі саясат және дін істері басқармасы
Әлеуметтік жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның атауы қазақ тілінде
Әлеуметтік жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның атауы орыс тілінде
Жобаның (бағдарламаның) іске асыру мерзімі
Жобаны (бағдарламаны) жүзеге асырушы үкіметтік емес ұйымның атауы қазақ тілінде
Жобаны (бағдарламаны) жүзеге асырушы үкіметтік емес ұйымның атауы орыс тілінде
Жобаның (бағдарламаның) мақсаты қазақ тілінде
Жобаның (бағдарламаның) мақсаты орыс тілінде
Жобаға (бағдарламаға) жұмсалған қаржы
Жобаның (бағдарламаның) жүзеге асыру нәтижесі
131
Шымкент қаласының көшелері
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
Елді мекеннің атауы қазақ тілінде
Елді мекеннің атауы орыс тілінде
Көше атауы қазақ тілінде
Көше атауы орыс тілінде
Жол төсемінің соңғы жөндеу күні
Жөндеу/құрылыс орындаушысы
орындалған жұмыстарға кепілдік қызмет көрсету
Кепілдік жөндеуді орындайтын ұйымның атауы
132
Шымкент қаласының оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығы көрсететін қызметтердің тізімі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласы еңбек және көші-қон инспекциясы басқармасы, "Шымкент қаласының бейімдеу және кіріктіру орталығы"
Мекеменің атауы қазақ тілінде
Мекеменің атауы орыс тілінде
Оралмандардың уақытша тұруына арналған орындардың (төсек) жалпы саны
Тұратын оралмандардың саны
Кәсіби білім алған оралмандардың саны
133
Әлеуметтік бағдарламалар арқылы көрсетілетін қызметтер тізімі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы, Шымкент қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мекеменің атауы қазақ тілінде
Мекеменің атауы орыс тілінде
Жұмыссыз ретінде тіркеу
Бағдарламаға қатысушы ретінде жолдама беру
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау
Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру
134
Шымкент қаласының аумағында жасыл аймақты ұлғайту
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы, "Жасыл белдеу" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

129
О реализованных для коммерческих целей земельных участках
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление земельных отношений города Шымкент
Наименование города на казахском языке
Наименование города на русском языке
Количество аукционов
Количество участков
Площадь земли, проданной через аукцион, гектар
Цена, тысяч тенге
Вид права на казахском языке
Вид права на русском языке
130
Заключительные отчеты неправительственных организаций (отчеты проведенных проектов по государственным закупкам) (по согласованию)
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление внутренней политики и по делам религий города Шымкент
Наименование социального проекта и (или) социальной программы на казахском языке
Наименование социального проекта и (или) социальной программы на русском языке
Срок реализации проекта (программы)
Наименование неправительственной организации, реализующей проект (программу) на казахском языке
Наименование неправительственной организации, реализующей проект (программу) на русском языке
Цель проекта (программы) на казахском языке
Цель проекта (программы) на русском языке
Средства затраченные на проект (программу)
Результат реализации проекта (программы)
131
Улицы города Шымкент
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Наименование улицы на казахском языке
Наименование улицы на русском языке
Дата последнего ремонта дорожного полотна
Исполнитель ремонта/строительства
Гарантийное обслуживание выполненных работ
Наименование организации исполняющие гарантийный ремонт
132
Перечень оказанных услуг центр адаптации и интеграции оралманов города Шымкент
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление инспекции труда и миграции города Шымкент, коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации и интеграции города Шымкент
Наименование учреждения на казахском языке
Наименование учреждения на русском языке
Общее количество мест (койко) для временного проживания оралманов
Количество проживающих оралманов;
Количество оралманов получивших профессиональные образования
133
Перечень услуг оказывающие через социальные программы
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление занятости и социальной защиты города Шымкент, коммунальное государственное учреждение "Центр занятости акимата города Шымкент"
Наименование учреждения на казахском языке
Наименование учреждения на русском языке
Регистрация в качестве безработного
Выдача направления в качестве участника программы
Назначение государственной адресной социальной помощи
Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
134
Увеличение зеленой зоны на территории города Шымкент
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования, коммунальное государственное учреждение "Жасыл белдеу"

Шымкентте жасыл аймақ аумағын ұлғайту 2019-2023
Шымкент қаласының көшелері мен саябақтарында көшеттер мен бұталар өсіру
Қала көшелері мен саябақтарды көгалдандыру.
135
Шымкент қаласында іске асырылатын инвестициялық жобалардың тізбесі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы, "әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы "Shymkent" акционерлік қоғамы"
Жобаның бастамашысы
Жобаның атауы қазақ тілінде
Жобаның атауы орыс тілінде
Жоба саласы қазақ тілінде
Жоба саласы орыс тілінде
Жобаны іске асыру орны қазақ тілінде
Жобаны іске асыру орны орыс тілінде
Жобаның жалпы құны, миллион тенге
Қажетті инвестициялар көлемі, миллион тенге
Жобаның мақсаты мен идеясы қазақ тілінде
Жобаның мақсаты мен идеясы орыс тілінде
Байланыс ақпараты
136
"ШымкентБасЖоспар" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің көрсетілген қызметтер тізбесі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының сәулет және қала құрылысы басқармасы, "ШымкентБасЖоспар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мекеменің атауы қазақ тілінде
Мекеме атауы орыс тілінде
Сәулет-ландшафтық және табиғи орта
Макеттер жасауға және компьютерлік-кеңістіктік модельдеуге қатысу
Сәулет-қала құрылысы шешімін таныстыру үшін материалдар дайындау
Жаңа технологияларды енгізу және игеру бойынша ұсыныстар енгізу
Шымкент қаласының елді мекендеріндегі қазіргі заманғы ғимараттар үшін құрылыс материалдары
137
Кәмелетке толмаған балаларды бейімдеу орталығына жіберілген қызметтер тізбесі
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының отбасы, балалар және жастар істері басқармасы, "Кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар саны
Қадағалаусыз және панасыз қалған балалардың саны
Өмірлік қиын жағдайда жүрген кәмелетке толмаған балалардың саны
Отбасына берілген балалардың саны
Патронат тәрбиешілердің қамқорлығына берілген балалар саны
138
Су құбыры және кәріз қызметтерін ұсыну
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы, "Су құбыры және кәріз басқармасы" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Су құбыры желілеріне қосылған тұтынушылар саны
Су бұру қызметтерін пайдаланатын тұтынушылар саны
Мекеме балансындағы су тарту құрылыстары мен кәріздік сорғы станцияларының саны
139
Жылу энергиясын өндіру, бөлу және сату бойынша қызметтер
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы, "Куатжылуорталық-3" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жылу қазандықтарымен берілген жылуды тұтынушылар саны
Жазғы кезеңде ыстық су қызметін тұтынушылардың саны
Мекеме балансындағы жылыту қазандықтарының саны

Увеличить территорию зеленой зоны в Шымкенте 2019-2023
Выращивание саженцев и кустарников на улицах и парках города Шымкент
Озеленение городских улиц и парков
135
Перечень инвестиционных проектов реализуемых в городе Шымкент
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент, акционерное общество "социально предпринимательская корпорация "Shymkent"
Инициатор проекта
Наименование проекта на казахском языке
Наименование проекта на русском языке
Отрасль проекта на казахском языке
Отрасль проекта на русском языке
Место реализации проекта на казахском языке
Место реализации проекта на русском языке
Общая стоимость проекта, миллион тенге
Объем необходимых инвестиций, миллион тенге
Цель и идея проекта а казахском языке
Цель и идея проекта на русском языке
Контактная информация
136
Перечень оказанных услуг Коммунального государственного учреждения "ШымкентБасЖоспар"
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление архитектуры и градостроительства города Шымкент, коммунальное государственное учреждение "ШымкентБасЖоспар"
Наименование учреждения на казахском языке
Наименование учреждения на русском языке
Архитектурно-ландшафтной и природной среды
Участие в изготовлении макетов и компьютерно-пространством моделировании
Подготовка материалов для презентации архитектурно-градостроительных решений
Внесение предложений по внедрению и освоению новых технологий
Строительных материалов для современных зданий в населенных пунктах города Шымкент
137
Количество детей оставшихся без попечения родителей
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление по делам семьи, детей и молодежи города Шымкент, коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации несовершеннолетних детей"
Количество детей оставшихся безнадзорными и беспризорными
Количество несовершеннолетних детей находящихся в трудной жизненной ситуации
Количество детей переданных в семьи
Количество детей переданных под опеку патронатных воспитателей
138
Предоставление услуг по водопроводу и канализации
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление энергетики и коммунального хозяйства, коммунальное государственное учреждение "управление водопровода и канализации"
Количество потребителей, подключенных к водопроводным сетям
Количество потребителей, пользующихся услугами водоотведения
Количество водозаборных сооружений и канализационных насосных станций, находящихся на балансе учреждения
139
Услуги по производству, распределению и реализации тепловой энергии.
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление энергетики и коммунального хозяйства, государственное казенное предприятие "Қуатжылуорталық-3"
Количество потребителей тепла, заданного тепловыми котлами
Количество потребителей услуг горячей воды в летний период
Количество отопительных котлов, находящихся на балансе учреждения

140
Тұрғын үйлерді жаңғыртуды дамыту бойынша көрсетілген қызметтер саны
Жыл сайын
Жыл сайын
АЖО
Шымкент қаласының тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы, "Тұрғын үй Шымкент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Түскен сұраныстар саны
Кәріз жүйелері мен жүйелі жылыту жүйесіне қызмет көрсету, жөндеу және ұстау саны
Суды жинау, өңдеу және тарату саны
Электротехникалық және монтаждау жұмыстарының саны

140
Количество оказанных услуг по развитию модернизации жилых домов
Ежегодно
Ежегодно
АРМ
Управление жилья и жилищной инспекции города Шымкент, товарищество с ограниченной ответственностью "Тұрғын үй Шымкент"
Количество поступивших запросов
Количество обслуживание, ремонт и содержание канализационная систем и системное отопления
Количество сбор, обработка и распределения воды
Количество электротехнических и монтажных работ