"Тараз қаласы бойынша жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы №51-4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 28-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 3720 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 59-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 24.06.2020 № 59-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 51-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2974 болып тіркелген, 2016 жылғы 08 сәуірінде "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасымен бекітілген Тараз қаласы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеудің 7 тармағы 3) тармақшамен және 24, 25 тармақтармен толықтырылсын:
"3) жергілікті атқарушы органдармен келісілген басқа да, ұйымдастырушылар ұсынған, өткiзiлетiн жерi немесе қозғалыс маршруттары.";
"24. Жиналыс, митинг, шеру, пикет, демонстрация өткізу барысында туындаған барлық қосымша шығындар жергілікті атқарушы органдар мен ұйымдастырушылар арасындағы келісім шарт негізінде өтелуге тиіс.
25. Тараз қаласының алаңдарында және көшелерінде өткізілетін бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар кезде төленетін қосымша өтем ақы шығындары қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің қосымшасымен бекітілген Тараз қаласы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.

О внесении дополнений в решение Таразского городского маслихата от 26 февраля 2016 года №51-4 "Об утверждении дополнительного порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 9 февраля 2018 года № 28-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2018 года № 3720. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 июня 2020 года № 59-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24.06.2020 № 59-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Таразского городского маслихата от 26 февраля 2016 года № 51-4 "Об утверждении дополнительного порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Тараз" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 2974, опубликован 08 апреля 2016 года в Информационно–правовой системе "Әділет") внести следующие дополнения:
Пункт 7 приложения дополнительного порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Тараз, утвержденного названным решением дополнить подпунктом 3) и пунктами 24, 25:
"3) другие места проведения или маршруты движения, рекомендованные организаторами, по согласованию с местными исполнительными органами.";
"24. Все возникшие дополнительные затраты в период проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций должны возмещаться на основании договора между местными исполнительными органами и организаторами".
25. Дополнительные затраты дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций проводимых на площадях и улицах города Тараза утвердить в соответствии с приложением.";
дополнительное регламентирование порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по городу Тараз утвержденный приложением данного решения дополнить приложением согласно приложению к настояшему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың заңдылық, азаматтар құқығын қорғау, құқылық тәртібі және гендерлік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Құлекеев
Тараз қаласы бойынша
жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер мен
демонстрациялар өткізу тәртібін
қосымша реттеуге қосымша
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар Тараз қаласының алаңдарында және көшелерінде өткізілген кезде төленетін қосымша өтем ақының есебі
Өрт сөндіру қызметінің есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Өрт сөндіру жауынгерлік есебінің кезекшілігі
15 адам
3 бірлік
1 сағат
13024,7 теңге
Жедел медициналық қызмет стансасының есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Мамандандырылған медициналық көмек бригадасының кезекшілігі
4 адам
1 бірлік
1 сағат 1 шақырым
2864 теңге
Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай–коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомбиль жолдары бөлімінің есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Жасыл желектерге келтірілген залал үшін өтем ақы
1 адам
-
1 сағат 1 м2
1216,55 теңге
2
Аумақты тазалау жұмыстары үшін өтем ақы
1 адам
-
1 сағат 1 м2
1216,55 теңге
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету қызметінің есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етужауынгерлік есебінің кезекшілігі
16 адам
5 бірлік
1 сағат
19880,1 теңге
Энергиямен қамтамасыз ету қызметінің есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Оқшаулағыш материалды қыздыру аркалы натрий түтік шамдарын ауыстыру
1 адам
20 бірлік
-
160 000 теңге
Жалпы
198 201,9
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар Тараз қаласы аумағындағы ғимараттарда өткізілген кезде төленетін қосымша өтем ақының есебі
Өрт сөндіру қызметінің есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Кезең
Талап етілетін сома
1
Өрт сөндіру жауынгерлік есебінің кезекшілігі
15 адам
3 бірлік.
1 сағат
13024,7 теңге
Ұлттық сараптама орталығының есептік мәліметтері
Қызмет түрі
Тартылатын қызметкерлер саны
Тартылатын техника саны
Талап етілетін сома
1
Ғимаратты дезинфекциялау
1 адам
1 сағат

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по законности, защите прав граждан, правопорядку и гендерной политике.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к дополнительному
регламентированию порядка
проведения собраний, митингов,
шествий, пикетов и демонстраций
по городу Тараз
Расчеты дополнительных затрат при проведении миpных собpаний, митингов, шествий, пикетов и демонстpаций на площадях и улицах города Тараза
Расчетные данные службы пожаротушения
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Дежурство боевого расчета пожаротушения
15 человек
3 единицы
1 час
13024,7 тенге
Расчетные данные станции скорой медицинской помощи
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Дежурство бригады специализированный медицинской помощи
4 человек
1 единица
1 час
1 километр
2864 тенге
Расчетные данные отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Возмещение ущерба зеленых насаждений
1 человек
-
1 час
1 м2
1216,55 тенге
2
Уборка территории
1 человек
-
1 час
1 м2
1216,55 тенге
Расчетные данные службы обеспечение общественной безопасности
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Дежурство боевого расчета обеспечение общественной безопасности
16 человек
5 единиц
1 час
19880,1 тенге
Расчетные данные службы энергоснабжения
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Замена дуговых натривых трубчитых ламп накаливания с изоляционным материалом
1 человек
20 единиц
-
160000 тенге
Всего
198 201,9
Расчеты данные дополнительных затрат при проведении миpных собpаний, митингов, шествий, пикетов и демонстpаций в помещениях на территории города Тараза
Расчетные данные службы пожаротушения
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Количество привлекаемой техники
Период
Требуемая сумма
1
Дежурство боевого расчета пожаротушения
15 человек
3 единицы
1 час
13024,7 тенге
Расчетные данные Национального центра экспертизы
Виды работ
Количество привлекаемых работников
Период
Требуемая сумма
1
Дезинфекция помещения
1 человек
1 час