Тараз қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 34-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 тамызда № 3930 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 27.03.2020 № 55-6 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тараз қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Тараз
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 10 августа 2018 года № 34-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2018 года № 3930. Утратило силу решением Таразcкого городского маслихата Жамбылской области от 27 марта 2020 года № 55-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 27.03.2020 № 55-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Тараз.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы Ж. Орынбаева
Тараз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 тамыздағы
№ 34-4 шешіміне қосымша
Тараз қаласы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2
2.
Бильярд үстелі
6
3.
Тараз қаласы аумағында орналасқан айырбастау пункттері
30

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата Ж. Орынбаева
Секретарь Таразского городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
№ 34-4 от 10 августа 2018 года
Единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Тараз
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
2.
Бильярдный стол
6
3.
Обменные пункты расположенные на территории города Тараз
30