"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 129 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 3798 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 309 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Байзакского района от 29 июля 2016 года № 351 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 29 марта 2018 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 апреля 2018 года № 3798. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 2 октября 2023 года № 309

Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 02.10.2023 № 309 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 02.10.2023 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстана от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 351 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3151 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 маусымда "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Байзакского района от 29 июля 2016 года № 351 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3151, опубликовано 25 июня 2016 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь") следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Рахманбердиев
Байзақ ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 129 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындары ның саны (адам)
Квота пайызы (%)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Байзақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкемер мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Рахманбердиев
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 29 марта 2018 года № 129
Список организации установленные квоты рабочих мест для инвалидов
Наименование организаций
Количество рабочих мест (человек)
Процент квоты (%)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия Сарыкемер отдела образования акимата Байзакского района"