"Байзақ аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 28-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 31-13 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 3901 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 28-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2191 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 маусымында "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Жамишжанов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов

О признании утратившим силу решение Байзакского районного маслихата от 14 апреля 2014 года № 28-4 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Байзакского районного маслихата"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2018 года № 31-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июля 2018 года № 3901
В соответствии статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байзакского районного маслихата от 14 апреля 2014 года № 28-4 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Байзакского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2191, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналығы - Сельская новь" от 18 июня 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата А. Жамишжанов
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов