"Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 қыркүйектегі №17-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 26-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 3848 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 64-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 25.06.2020 № 64-4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 17-2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3536 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 қыркүйектегі "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1) Аталған шешімнің 1 тармағындағы "екі" деген сөз "төрт" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы: Д.Жузанов
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы: Т.Әбдібеков

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 сентября 2017 года № 17-2 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22 мая 2018 года № 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июня 2018 года № 3848. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2020 года № 64-4
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25.06.2020 № 64-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казакстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменение в решение Жамбылского районного маслихата от 25 сентября 2017 года №17-2 "Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах из местного бюджета в размере четырех месячных расчетных показателя" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3536, опубликовано 30 сентября 2017 года в газете "Шұғыла-Радуга")
1) В пункте 1 указанного решения заменить слово "два" словом "четыре".
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата: Д.Жузанов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
Жамбылского1района: Т.Абдибеков