Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 шілдедегі № 28-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 тамызда № 3924 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
И. Тоғанбаева Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
"19" шілдедегі №28-5 шешіміне
қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы №47-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6-3-134 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 қаңтарда аудандық "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) шешімі.
2. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы №47-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-10 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2773 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйекте аудандық "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) шешімі.
3. "Жамбыл ауданық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы №30-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2163 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірде аудандық Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2018 года № 28-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 августа 2018 года № 3924
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного районного
маслихата маслихата
И. Тоганбаева Р. Бегалиев
Приложение к решению
Жамбылского районного
маслихата от "19" июля
2018 года №28-5
Перечень утративших силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
1. Решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-3-134, опубликованное 18 января 2012 года в районной газете "Шұғыла-Радуга").
2. Решение Жамбылского районного маслихата от 18 августа 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2773 опубликованное 30 сентября 2015 года в районной газете "Шұғыла-Радуга").
3. Решение Жамбылского районного маслихата от 18 марта 2014 года № 30-4 "Об утверждении Положения государственного органа "Аппарат Жамбылского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2163, опубликованное 30 апреля 2014 года в районной газете "Шұғыла-Радуга").