"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 4020 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3642 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 және 29 желтоқсандағы "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 952 926" сандары "12 950 637" сандарымен ауыстырылсын;
"10 256 454" сандары "10 250 874" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 090 492" сандары "13 088 203" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2018 года № 4020
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3642, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 27 и 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 952 926" заменить цифрами "12 950 637";
цифры "10 256 454" заменить цифрами "10 250 874";
в подпункте 2):
цифры "13 090 492" заменить цифрами "13 088 203";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

255190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
255190
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
484969
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48862
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
172043
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1265
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22777
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26388
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
184932
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
867325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264581
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
263718
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
863
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40745
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27260
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13485
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484395
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
262278
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16402
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17702
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23778
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну

255190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
255190
464
Отдел образования района (города областного значения)
484969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48862
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172043
012
Капитальные расходы государственного органа
1265
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22777
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26388
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
184932
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
867325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264581
005
Государственная адресная социальная помощь
263718
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
863
464
Отдел образования района (города областного значения)
40745
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27260
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
13485
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484395
002
Программа занятости
262278
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24733
006
Оказание жилищной помощи
16402
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17702
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида