Бесағаш ауылдық округіне қарасты Бесағаш ауылындағы саяжай атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 маусымдағы № 29 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 3872 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесағаш ауылдық округіне қарасты Бесағаш ауылындағы "Юбилейный" саяжайы – "Арал" саяжайы болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бесағаш ауылдық округі әкімінің орынбасары А.Абдумуталиевке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесағаш ауылдық округінің әкімі Б.Нигматуллаев

О переименовании дачного массива в селе Бесагаш Бесагашского сельского округа
Решение акима Бесагашского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 6 июня 2018 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 июня 2018 года № 3872
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей-35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи-14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать дачный массив "Юбилейный" в селе Бесагаш Бесагашского сельского округа на "Арал".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бесагашского сельского округа А.Абдумуталиеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истичении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бесагашского сельского округа Б.Нигматуллаев