Гродиково ауылдық округі Гродиково ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродиково ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қаңтарда № 3690 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Гродиково ауылдық округі Гродиково ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Мир көшесі - Ақжол;
Выездная көшесі – Арна;
Леонов көшесі – Сардар;
Набережная көшесі – Ақбұлақ;
Зеленая көшесі – Көкөзек;
Полевая көшесі – Жиделі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Гродиково ауылдық округі әкімінің орынбасары Ш. Аметкуловқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Гродиково ауылдық округінің әкімі Б. Кожабеков

О переименовании улиц села Гродиково Гродиковского сельского округа
Решение акима Гродековского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 12 января 2018 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 января 2018 года № 3690
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селе Гродиково Гродиковского сельского округа:
улицу Мир – Акжол;
улицу Выездная – Арна;
улицу Леонов – Сардар;
улицу Набережная – Акбулак;
улицу Зеленая – Кокозек;
улицу Полевая – Жидели.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Гродиковского сельского округа Ш. Аметкулову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Гродиковского сельского округа Б. Кожабеков