Қарой ауылдық округінің Пригородное ауылындағы бұрылыс атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 69 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4085 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарой ауылдық округінің Пригородное ауылындағы бұрылыс атаулары өзгертілсін:
Клубная көшесінің 1-бұрылысы- Рауан көшесіне;
Клубная көшесінің 2-бұрылысы- Арай көшесіне;
Клубная көшесінің 3-бұрылысы- Шапағат көшесіне;
Терешкова көшесінің 2-бұрылысы- Ақбұлақ көшесіне;
Қазақ ҚСР-не 50 жыл бұрылысы-Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарой ауылдық округі әкімінің орынбасары Г.О.Инкашеваға жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарой ауылдық округінің әкімі Т. Тапжанов

О переименовании переулков села Пригородное Каройского сельского округа
Решение акима Каройского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4085
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 4 сентября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать переулки в селе Пригородное Каройского сельского округа:
1-переулок улицы Клубная-на улицу Рауан;
2-переулок улицы Клубная-на улицу Арай;
3-переулок улицы Клубная-на улицу Шапагат;
2-переулок улицы В.Терешковой-на улицу Акбулак;
переулок 50 лет Каз ССР-на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Каройского сельского округа Г.О.Инкашевой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каройского сельского округа Т. Тапжанов