О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21-3 "О бюджетах сельских округов Жуалынского района на 2018-2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2018 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 декабря 2018 года № 4015
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 28 ноября 2018 года № 34-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4000) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21-3 "О бюджетах сельских округов Жуалынского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3657, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 9 января 2017 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "280 840" заменить цифрами "286 660";
цифры "48 921" заменить цифрами "53 369";
цифры "10 433" заменить цифрами "10 153";
цифры "221 486" заменить цифрами "223 138";
в подпункте 2):
цифры "280 840" заменить цифрами "286 660".
1.2 Актюбинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "58 348" заменить цифрами "59 119";
цифры "3 082" заменить цифрами "3 126";
цифры "216" заменить цифрами "172";
цифры "55 050" заменить цифрами "55 821";
в подпункте 2):
цифры "58 348" заменить цифрами "59 119".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "90 160" заменить цифрами "94 321";
цифры "4 653" заменить цифрами "4 799";
цифры "2 489" заменить цифрами "2 443";
цифры "83 018" заменить цифрами "87 079";
в подпункте 2):
цифры "90 160" заменить цифрами "94 321".
1.4 Боралдайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Жуалы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 35-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4015 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 34-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4000 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жуалы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3657 болып тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтарда аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"280 840" деген сандар "286 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 921" деген сандар "53 369" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 433" деген сандар "10 153" деген сандармен ауыстырылсын;
"221 486" деген сандар "223 138" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"280 840" деген сандар "286 660" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"58 348" деген сандар "59 119" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 082" деген сандар "3 126" деген сандармен ауыстырылсын;
"216" деген сандар "172" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 050" деген сандар "55 821" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"58 348" деген сандар "59 119" деген сандармен ауыстырылсын;
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"90 160" деген сандар "94 321" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 653" деген сандар "4 799" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 489" деген сандар "2 443" деген сандармен ауыстырылсын;
"83 018" деген сандар "87 079" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"90 160" деген сандар "94 321" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А.Ахметова Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 35-2 от 5 декабря
2018 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата 21-3 от 25 декабря
2017 года
Бюджет аппарата акима село Б. Момышулы на 2018 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы хатшысы
А.Ахметова Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 35-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-3 шешіміне 1 қосымша
Б. Момышұлы ауылы әкімінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР