Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауы, индекстері және тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 792 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 4045 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауы, индекстері және тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 299 қаулысының (нормативтік құқықтық келісімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3297 болып тіркелген, 2017 жылдың 9 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен, осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін, қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нарбай Әбілқасымұлы Ергебековке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының басшасы
_____________________Б. Жәнібеков
" "____________2018 жыл
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы " "_________
№ ____ қаулысына қосымша
Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауы, индекстері және тізбесі
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы
(шақырым)
1
KH-GU-1

Об утверждении наименования, индексов и перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 792. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2018 года № 4045
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6, Закона Республики Казахстан от 17 июня 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Жуалынского района от 20 декабря 2016 года № 299 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3297, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных прововых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 февраля 2017 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления, его направление на официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нарбая Абилкасимовича Ергебекова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в дейтвие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления пассажирского
транспорта автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
_________________________Б. Жанибеков
" "_____________2018 год
Приложение к постановлению
Акима Жуалынского района
" " ________2018 год №_____
Наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
KH-GU-1