Қызыларық ауылдық округінің Ақтөбе және Терс-Ащыбұлақ ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қантарда № 3675 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызыларық ауылдық округінің Ақтөбе, Терс-Ащыбұлақ ауылдары көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Ақтөбе ауылы бойынша:
Советская көшесі – Руханият;
Железнодорожная көшесі - Қайнар бұлақ;
Набережная көшесі - Жаңатұрмыс.
2) Терс-Ащыбұлақ ауылы бойынша:
Центральная көшесі – Айнабұлақ;
Мира көшесі – Арай;
Южная көшесі - Мереке.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызыларық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Нұрсұлтан Нұржанұлы Сырланға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Сейдалиев

О переименовании улиц в селах Актобе и Терс-Ащибулак Кызыларыкского сельского округа
Решение акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 4 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 января 2018 года № 3675
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селах Актобе, Терс-Ащибулак Кызыларыкского сельского округа:
1) по селу Актобе:
улицу Советская – Руханият;
улицу Железнодорожная – Қайнар бұлак;
улицу Набережная – Жаңатұрмыс.
2) по селу Терс-Ащибулак:
улицу Центральная – Айнабұлак;
улицу Мира – Арай;
улицу Южная – Мереке.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Кызыларыкского сельского округа Сырлан Нурсултан Нуржанулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Сейдалиев