Билікөл ауылдық округінің Жылыбұлақ ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 3694 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Билікөл ауылдық округінің Жылыбұлақ ауылындағы "Шоссейная" көшесі "Нұр" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Г. Сапарбеков

О переименовании улицы в селе Жылыбулак Биликольского сельского округа
Решение акима Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 25 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 февраля 2018 года № 3694
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 35 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Шоссейная" на улицу "Нұр" села Жылыбулак Биликольского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Сапарбеков