"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 36-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 3937 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3933 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3645 болып тіркелген, 2017 жылдың 27 желтоқсандағы аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16 380 061" сандары "16 536 937" сандарымен ауыстырылсын;
"14 275 000" сандары "14 431 876" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 600 173" сандары "16 757 049" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2018 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 сентября 2018 года № 3937
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года №26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3933) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3645, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" от 27 декабря 2017 года следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "16 380 061" заменить цифрами "16 536 937";
цифры "14 275 000" заменить цифрами "14 431 876";
в подпункте 2):
цифры "16 600 173" заменить цифрами "16 757 049".
Пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2018 жылға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппаратының бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен транферттер 2 764 мың теңге қысқартылсын және Қордай ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Жатқанбай Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 04 қыркүйектегі
№ 36-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№25-3 шешіміне 1 – қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

"4. Уменьшить на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в размере 2 764 тысяч тенге и определить на основании постановления акимата Кордайского района".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Р. Жатқанбай Р.Нұрсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата от
04 сентября 2018 года №36-2
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 21 декабря 2017 года №25-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2615
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12456
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12456
04
Бiлiм беру
10564305
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1078031
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
94075
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
983956
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7461098
003
Жалпы білім беру
7089983
006
Балаларға қосымша білім беру
371115
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
142111
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
142111
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
560122
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
560122
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1322943
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21572
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
310526
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31410
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
716
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16809
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
248225
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
692298
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
935506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222424
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
221299
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету

2615
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12456
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12456
04
Образование
10564305
464
Отдел образования района (города областного значения)
1078031
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
94075
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
983956
464
Отдел образования района (города областного значения)
7461098
003
Общеобразовательное обучение
7089983
006
Дополнительное образование для детей
371115
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
142111
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
142111
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
560122
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
560122
464
Отдел образования района (города областного значения)
1322943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21572
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
310526
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31410
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
716
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16809
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
248225
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
692298
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
935506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222424
005
Государственная адресная социальная помощь
221299
057
Обеспечение физических лиц являющихся получателями государственной адресной социальной помощи телевизионными абонентскими

1125
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1273
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1273
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
621446
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
327472
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
57676
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1788
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29933
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8340
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
79562
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57856
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58819
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90363
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33946
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
28401
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11726
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13440
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1956643
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
608854
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
608854
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
243849
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2460
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
241389
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1125
464
Отдел образования района (города областного значения)
1273
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1273
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
621446
002
Программа занятости
327472
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
57676
006
Оказание жилищной помощи
1788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29933
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8340
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79562
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57856
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58819
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33946
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственных органов
50
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-20180годы
28401
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11726
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13440
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1956643
464
Отдел образования района (города областного значения)
608854
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
608854
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
243849
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2460
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
241389
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)