Қордай ауылдық округінің Қордай ауылындағы Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 237 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 3914 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қордай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда –Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің 11.12.2018 № 710 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қордай ауылдық округінің, Қордай ауылының көше атаулары өзгертілсін:
1) Украинская көшесі – Тараз;
2) 8 март көшесі – Балдаурен;
3) Спортивная көшесі – Шымбұлақ.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Сахатов

О переименовании улиц в селе Кордай Кордайского сельского округа
Решение акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 2 июля 2018 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июля 2018 года № 3914.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Кордайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. В преамбулу внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 11.12.2018 № 710 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицы в селе Кордай, Кордайского сельского округа:
1) улицу Украинская – Тараз;
2) улицу 8 марта - Балдәурен;
3) улицу Спортивная – Шымбұлақ.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Сахатов