"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"Меркі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 355 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 116 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 3785 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 164 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Меркенского района от 14 декабря 2017 года № 355 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 марта 2018 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 апреля 2018 года № 3785. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 20 мая 2019 года № 164

Ескерту. Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігігінің 20.05.2019 № 164 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 20.05.2019 № 164 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016года "О занятости населения" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 355 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3667 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда "Меркі ақиқат" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қасым Марат Жарылқасынұлына жүктелсін.

1. Внести в постановление акимата Меркенского района от 14 декабря 2017 года № 355 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3667, опубликовано в газете "Меркі ақиқат" 24 января 2018 года) следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложении к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касым Марат Жарылкасынулы