Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 03 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 4019 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімінің 13.09.2019 № 03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес Меркі ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Меркі ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Меркі ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 02 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2136 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде № 27 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Медетбековке жүктелн.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
М. Сарыбеков
"26" қараша 2018 жыл
Меркі ауданы әкімінің
2018 жылдың "12" желтоқсандағы
№ 03 шешіміне қосымша
Меркі ауданы аумағында сайлау учаскелері
№ 269 сайлау учаскесi
Шекаралары: Ақтоған ауылының Тілеміс, Амангелді, Абай, С. Қосбармаков, Т. Абильдаев, С. Нартбаев, Аймат, Ақтікен, Жамбыл, Алтынсарин, Керімбай, Т. Дәбесінов, Мырзатай, Т. Әлшеев, Маликасан, Ғ. Мұратбаев, Ә. Ниязбеков, Қарабала, Теміржол көшелерi, Қазақ Дихан ауылы, Ойранды, Қарақыстақ, Бүрге, Тандыр, Ақтiкен, Молалы тау учаскелерi.
№ 270 сайлау учаскесi
Шекаралары: Жамбыл ауылының Ысмаилов көшесінің 1-184 үйлері, М. Смағұлов, Қ. Исағұлов, Ш. Уәлиханов, Құрманғазы, Тұрлыбай Батыр, Әйтеке би, Төле би, Қазыбек би, Т. Абаев, Самұрық көшелері.
271 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл ауылының О. Умбетов, О. Кабылов, О. Исмаилов, Т. Аубакиров, Жауғаш батыр, Жауғаш батыр бұрылысы, Ы. Алтынсарин, Б. Момышұлы, Ж. Омаров, көшелері.
№ 272 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тұрлыбай батыр ауылының Ы. Асимов, Көлтоған, С. Муханов көшелері.
№ 273 сайлау учаскесі
Шекаралары: Жамбыл ауылының М. Маметова, Құттыбекұлы, К. Манкеев, Шапағат, Есенин, М. Әуезов, Темирязев, Ю. Гагарин, М. Қырғызбаев, Астана, Қарақат, Достық, Таугүлі, М. Мадимаров, Ж. Айтымбетов, Наурыз, Абай, С.Рахманкулов, Мичурина көшелері.
274 сайлау учаскесі
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылының Жамбыл, Т. Рысқұлов, Аққайнар, Ынтымақ көшелері.
№ 275 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Меркенского района
Решение акима Меркенского района Жамбылской области от 12 декабря 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2018 года № 4019. Утратило силу решением акима Меркенского района Жамбылской области от 13 сентября 2019 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Меркенского района Жамбылской области от 13.09.2019 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Меркенского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Меркенского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Меркенского района от 13 февраля 2014 года за № 02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2136, опубликовано в районной газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 27 марта 2014 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района А. Медетбекова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
М.Сарыбеков
"26" ноябрь 2018 год
Приложение к решению
акима Меркенского района
от "12" декабря 2018 года № 03
Избирательные участки на территории Меркенского района
Избирательный участок № 269
Границы: улицы Тилемис, Амангелды, Абая, С.Косбармакова, Т. Абильдаева, С. Нартбаева, Аймат, Актикен, Жамбыла, Алтынсарина, Керимбай, Т. Дабесинова, Мырзатая, Т. Алшеева, Маликасана, Г. Муратбаева, А. Ниязбекова, Карабала, Темиржол села Актоган, село Казак Дихан, горные участки Ойранды, Каракыстак, Бурге, Тандыр, Актикен, Молалы.
Избирательный участок № 270
Границы: дома №1-184 улицы Исмаилова, улицы М. Смагулова, К. Исагулова, Ш. Уалиханова, Курмангазы, Турлыбай Батыр, Айтеке би, Толе би, Казыбек би, Т. Абаева, Самурык села Жамбыла.
Избирательный участок № 271
Границы: улицы О. Умбетова, О. Кабылова, О. Исмаилова, Т. Аубакирова, Жаугаш батыра, переулок Жаугаш батыра, И. Алтынсарина, Б. Момышулы, Ж. Омарова села Жамбыла.
Избирательный участок № 272
Границы: улицы И. Асимова, Колтоган, С. Муханова села Турлыбай батыра.
Избирательный участок № 273
Границы: улицы М. Маметова, Қуттыбекулы, К. Манкеева, Шапагат, Есенина, М. Ауезова, Темирязева, Ю. Гагарина, М. Киргизбаева, Астана, Каракат, Достык, Таугули, М. Мадимарова, Ж. Айтымбетова, Наурыз, Абая, С. Рахманкулова, Мичурина села Жамбыл.
Избирательный участок № 274
Границы: улицы Жамбыла, Т.Рыскулова, Аккайнар, Ынтымак села Талдыбулак.
Избирательный участок № 275

Шекаралары: Меркі ауылының Е. Оспантаев, Жақсылық, Ш. Мұсабеков, М. Маметова, М. Маметова 1 бұрылысы, М. Маметова 5 бұрылысы, М. Маметова тұйығы, Я. Айденов, Я. Айденов бұрылысы, Гагарин тұйығы, Қ. Асқаров, С. Мұқанов, Н. Абдиров көшелері, Ә. Ысмаилов көшесінің 216-220, 1-177 үйлері.
276 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылының Ш. Омаров, Торғаев бұрылысы, Торғаев, Ақбұлақ, Дорбабаев, А. Асқаров, А. Асқаров бұрылысы, Бекжанов, Бекжанов бұрылысы, Қасымалиев, Үлгілі, Абай, Тутокин, Зеленая, Ж.Тұрсынбаев, Спортивная, Қонақбаев, Черкис, Навои, Т. Ахтамбердиев көшелері, Ә. Ысмаилов көшесінің 234-248, 181-187 үйлері.
277 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі ауылының Қ. Сарымолдаев көшесінің 2-148, 1-147 үйлері, Ғ. Мұратбаев, Узкий бұрылысы, Терешкова көшелері, Ә. Ысмаилов көшесінің 260-334, 189-279 үйлері, Низами, Низами бұрылысы, Низами тұйығы, Карцарг, С. Төлендиев, Есімбеков көшелері.
278 сайлау учаскесі
Шекаралары: Меркі шипажайы, ГЭС -1, ГЭС -2, ГЭС-3, "Меркі" шипажайының демалушылары.
279 сайлау учаскесі
Шекарасы: Меркі ауылының Т. Бокин, Т. Бокин бұрылысы, У.Зукенов, Е. Сауранбаев, Б. Оспаналы, Б. Оспаналы бұрылысы, Кемелбеков, Кемелбеков тұйығы көшелері.
280 сайлау учаскесі
Шекаралары: Сарымолдаев ауылының Петр Толстов, Ларионов, Рычилов, М. Жылысбаев, Жерұйық, Восточная бұрылысы, Низами, Низами бұрылысы, О. Сауранбаев, Домалақ ана, Төле би, Б. Байғанаев, Ысмаилов көшесінің 295-376 үйлері, Карцаг көшелері.
281 сайлау учаскесі:
Шекаралары: Сарымолдаев ауылының Азаттық, Садовый 4-бұрылысы, Т. Рысқұлов көшесінің 1-131, 2-130 үйлері, Т. Рысқұлов 1-бұрылысы, Т. Рысқұлов 2-бұрылысы, Т. Кожакеев, Кутузов, Савва, Қ. Амангелдиев, Косенко, Зерде, С. Бутабаев, 40 жыл Қазақстан бұрылысы, Т. Рыскулов 3-бұрылысы, Мустафина көшелері.
282 сайлау учаскесі:
Шекаралары: Екпінді ауылының Т. Рыскулов көшесінің 133-291, 132-268 үйлері, Т. Рыскулов 4-бұрылысы, Жандосов, Байназаров, Орловка, Қ. Қожамбердиев, О. Қарбозов, Ращупкин 1-бұрылысы, Ращупкин 2-бұрылысы, Ращупкин көшелері.
283 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойтал ауылының А. Қосанов, Жауғаш Батыр көшесінің 1-59 үйлері, Қ. Сарымолдаев көшесінің 1-31 үйлері, Б. Қырғызбаев көшесі.
284 сайлау учаскесi
Шекарасы: Ойтал ауылының Тоғансай, Алаш, Парковая, Мамыр, Ұлытау, Арайлы, М. Байғанаев, М. Байғанаев бұрылысы, Кооперативная, Ворошилов, Шаттық, Ізгілік, Мықанды, Алатау көшелері.
285 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ойтал ауылының М. Шоқай, Керуен, Азаттық, Пролетарская, Мерей, Мерей бұрылысы, Қоржайлау, Самұрық, Чапаев, Атамұра, Амангелді, Ақниет, Кавказская, Рауан, Қостоған, Қостоған бұрылысы, Т. Қожакеев, Үміт, Семафорная, Темір жол үйлері, Нефтебаза көшелері.
286 сайлау учаскесі

Границы: улицы Е. Оспантаева, Жаксылык, Ш. Мусабекова, М. Маметова, 1 переулок М. Маметова, 5 переулок М. Маметова, тупик Маметова, Я. Айденова, переулок Я. Айденова, тупик Гагарина, К. Аскарова, С. Муканова, Н. Абдирова, дома с номерами 216-220, 1-177 улицы Исмаилова села Мерке.
Избирательный участок № 276
Границы: улицы Ш. Омарова, переулок Торгаева, Торгаева, Акбулак, Дорбабаева, А. Аскарова, переулок А. Аскарова, Бекжанова, переулок Бекжанова, Касымалиева, Улгили, Абая, Тутокина, Зеленая, Ж. Турсынбаева, Спортивная, Конакбаева, Черкиса, Навои, Т. Ахтамбердиева, дома с номерами 234-248, 181-187 А. Исмаилова села Мерке.
Избирательный участок № 277
Границы: дома с номерами 2-148, 1-147 улицы К. Сарымолдаева, Г. Муратбаева, переулок Узкий, Терешковой, дома с номерами 260-334, 189-279 улицы А.Исмаилова, Низами, переулок Низами, тупик Низами, Карцарг, С. Толендиева, Есимбекова села Мерке.
Избирательный участок № 278
Границы: санаторий Мерке, ГЭС -1, ГЭС -2, ГЭС-3, отдыхающие санатория "Мерке".
Избирательный участок № 279
Границы: улицы Т. Бокина, переулок Т. Бокина, У. Зукенова, Е. Сауранбаева, Б. Оспаналы, переулок Б. Оспаналы, Кемелбекова, тупик Кемелбекова села Мерке.
Избирательный участок № 280
Границы: улицы Петра Толстова, Ларионова, Рычилова, М. Жылысбаева, Жеруйык, переулок Восточная, Низами, переулок Низами, О. Сауранбаева, Домалак ана, Толе би, Б. Байганаева, дома с номерами 295-376 улицы Исмаилова, Карцаг села Сарымолдаева.
Избирательный участок № 281
Границы: улицы Азаттык, 4-переулок Садовый, дома с номерами 1-131, 2-130 улицы Т. Рыскулова, 1-переулок Т. Рыскулова, 2-переулок Т. Рыскулова, Т. Кожакеева, Кутузова, Савва, К. Амангелдиева, Косенко, Зерде, С.Бутабаева, переулок 40 лет Казахстану, 3-переулок Т. Рыскулова, Мустафина села Сарымолдаева.
Избирательный участок № 282
Границы: дома с номерами 133-291, 132-268 улицы Т. Рыскулова, улицы 4 переулок Т. Рыскулова, Жандосова, Байназарова, Орловка, К. Кожамбердиева, О. Карбозова, 1-переулок Ращупкина, 2-переулок Ращупкина, Ращупкина села Екпинди.
Избирательный участок № 283
Границы: улицы Косанова, дома с номерами 1-59 улицы Жаугаш Батыра, дома с номерами 1-31 улицы К. Сарымолдаева, Б. Киргизбаева села Ойтал.
Избирательный участок № 284
Границы: улицы Тогансай, Алаш, Парковая, Мамыр, Улытау, Арайлы, М. Байганаева, переулок М. Байганаева, Кооперативная, Ворошилова, Шаттык, Изгилик, Маханды, Алатау села Ойтал.
Избирательный участок № 285
Границы: улицы М. Шокай, Керуен, Азаттык, Пролетарская, Мерей, переулок Мерей, Коржайлау, Самурык, Чапаева, Атамура, Амангелды, Акниет, Кавказская, Рауан, Костоган, переулок Костоган, Т. Кожакеева, Умит, Семафорная, дома Железнодорожников, Нефтебаза села Ойтал.
Избирательный участок № 286

Шекаралары: Ойтал ауылының Бейбітшілік, Мичурин, Мичурин бұрылысы, Лермонтов, Лермонтов бұрылысы, Лермонтов тұйығы, Қарлығаш, Бакыт, Белинский көшесінің 2-22 үйлері, Атамекен, Қарасу, Ынтымақ, Қ. Адамбаев, Тургенев, Балауса, Толстой көшелерi.
287 сайлау учаскесі
Шекарасы: Т. Рысқұлов ауылының Т. Көбейұлы, Ш. Уалиханов, Т. Рысқұлов, М. Әуезов, Қ. Сәтпаев, Д. Сырғабайұлы, Кашке батыр, Р. Жұрынов көшелерi.
288 сайлау учаскесі
Шекарасы: Интернациональная ауылының С. Сейфулин, Ш. Уәлиханов, Ақбастау, Жуков, Гоголь, Тургымбаев, Көкжиек, Талапты, Ш. Төкешұлы, Бөкейханов, Көкшетау, Теректі, Қ. Мұхаметжанов, Бұлқышев, Арна көшелері.
289 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақарал ауылының Матвиенков, Асубай, Қыздарбеков, Жамбыл, Т. Қоңырбаев, Т. Байтиков, А. Нуралиев, Ұлы дала, С. Барменқұлов, Сейтімбет көшелерi.
290 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сыпатай ауылының Тәуелсіздік, Жиделі, Байтерек, Орталық көшелерi.
291 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тескентоған ауылының Сыпатай, Б. Момышұлы, Т. Рысқұлов көшелерi.
292 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сұрат ауылының Ш. Қалдыбай, М. Жандаулет, М. Мәметова, Б. Омаралы, Жамбыл, С. Дадабайұлы, Ә. Молдағұлов, Ғ. Мұратбаев, Абай, М. Әуезов, С. Әбдіманап, С. Қоржынбай көшелерi, МТФ, Қарағау, Сарғау, Жетітөбе, Ойбаз, Орта құм бөлімшелері.
293 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қостоған ауылының Р. Кұлбаев, Д. Қонаев, Б. Тойлыбаев, Мырзахмет, Алимхожин, Жамбыл, Т. Абдрахманов көшелерi, Қара тұма бөлемшесі.
294 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қызыл сай ауылының З. Мустафаева, Б. Рыскулбеков көшелерi.
295 сайлау учаскесі
Шекарасы: Мыңқазан ауылының Сейдіман, Садуақас, Ынтымақ, ЖД Казарма көшелерi.
296 сайлау учаскесі
Шекарасы: Андас батыр ауылының Сұлусай, Даму, Айжантас, Дарын, Жайсаң, Ынтымақ, Гоголь, Тұяқ Тайбеков, Магадин Гасанов, Тұрар Рысқұлов, Көкжиек көшелері.
297 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қызыл қыстақ ауылының Қарпық батыр, Юрий Гагарин, Арал Қыстақ, Абай, Жамбыл, Железнодорожная, Асар, Өркен, Сұлутөр көшелері.
298 сайлау учаскесі
Шекарасы: Гранитагорск кентінің Тау бөктері, Гранитная, Садовая, Молодежная, Кооперативная, Школьная, 40 лет Победы, Ленин, Заречная, Больничная, 60 лет Октября, Ш. Уәлиханов, Набережная, Аспара, 70 лет Октября, Арычная, Мира, Высокая, Столбовая, Дорожная көшелері.
299 сайлау учаскесі
Шекаралары: Кеңес ауылының Жамбыл, Н. Укібасов, Б. Нусіпов, Қ. Тайшыманов, Қ. Коксалов, Абай, Қ. Серікбаев, Жақыпбай, Құлман баба, көшелерi, Жауғаш Батыр бөлімшесі.
300 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақермен ауылының Н. Нілдібаев, К. Әзірбаев, М. Маметова, Савва, А. Мухамеджанов, Жамбыл, Ә. Молдағұлова, Төле би, Б. Момышұлы, Т. Рыскулов, Сыпатай батыр, О. Келдеубаев, С. Жадраев, А. Аспетов, Д. Қонаев, А. Асқаров, Ақкөз-қайнар көшелері.
301 сайлау учаскесі
Шекаралары: Аспара ауылының А.Балапанов, С. Ақылбекұлы, Қазына, Тұран, Аспара, Парасат, Бірлік, Шұғыла, Аққайнар, Р. Нүсіпбеков, Сәдуақас көшелері.
302 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тәтті ауылының Ә. Молдағұлова, Мектеп, Совет, Т. Рысқұлов, Қ. Қабатаев, А. Асқаров, Жамбыл, Темір жол, Қорағаты көшелері.
303 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қарасу ауылының Абай, Қарасу, Қуанышбаев, Шемен көшелері.
304 сайлау учаскесі
Шекарасы: Беларық ауылының Сарымолдаев, Беларық көшелері.
305 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ақ-жол ауылының Т. Мустафин, К. Әзірбаев, Аспара, Сейфуллин, М. Мәметова, Тасөткел көшелері.
477 сайлау учаскесі

Границы: улицы Бейбитшилик, Мичурина, переулок Мичурина, Лермонтова, переулок Лермонтова, тупик Лермонтова, Карлыгаш, Бакыт, дома с номерами 2-22 улицы Белинского, Атамекен, Карасу, Ынтымак, К. Адамбаева, Тургенева, Балауса, Толстого села Ойтал.
Избирательный участок № 287
Границы: улицы Т. Кобейулы, Ш. Уалиханова, Т. Рыскулова, М.Ауезова, К. Сатпаева, Д. Сыргабайулы, Кашке батыра, Р. Журынова села Т. Рыскулова.
Избирательный участок № 288
Границы: улицы С. Сейфулина, Ш. Уәлиханова, Акбастау, Жукова, Гоголя, Тургымбаева, Кокжиек, Талапты, Ш. Токешулы, Бокейханова, Көкшетау, Теректи, К. Мухаметжанова, Булкышева, Арна села Интернациональная.
Избирательный участок № 289
Границы: улицы Матвиенкова, Асубая, Кыздарбекова, Жамбыла, Т. Конырбаева, Т. Байтикова, А. Нуралиева, Улы дала, С. Барменкулова, Сейтимбет села Акарал.
Избирательный участок № 290
Границы: улицы Тауелсиздик, Жидели, Байтерек, Орталык села Сыпатай.
Избирательный участок № 291
Границы: улицы Сыпатай, Б.Момышулы, Т. Рыскулова села Тескентоган.
Избирательный участок № 292
Границы: улицы Ш. Калдыбая, М. Жандаулет, М. Маметова, Б. Омаралы, Жамбыла, С. Дадабайулы, А. Молдагулова, Г. Муратбаева, Абая, М. Ауезова, С. Абдиманапа, С. Коржынбая села Сурат, участки МТФ, Карагау, Саргау, Жетитобе, Ойбаза, участок Орта кум.
Избирательный участок № 293
Границы: улицы Р. Кулбаева, Д. Конаева, Б. Тойлыбаева, Мырзахмета, Алимхожина, Жамбыла, Т. Абдрахманова села Костоган, участок Кара тума.
Избирательный участок № 294
Границы: улицы З. Мустафаева, Б. Рыскулбекова села Кызыл сай.
Избирательный участок № 295
Границы: улицы Сейдумана, Садуакаса, Ынтымак, ЖД Казарма села Мынказан.
Избирательный участок № 296
Границы: улицы Сулусай, Даму, Айжантас, Дарын, Жайсан, Ынтымак, Гоголя, Туяк Тайбекова, Магадин Гасанова, Турар Рыскулова, Кокжиек села Андас батыр.
Избирательный участок № 297
Границы: улицы Карпык батыра, Юрий Гагарина, Арал Кыстак, Абая, Жамбыла, Железнодорожная, Асар, Оркен, Сулутор села Кызыл кыстак.
Избирательный участок № 298
Границы: улицы Тау боктери, Гранитная, Садовая, Молодежная, Кооперативная, Школьная, 40 лет Победы, Ленина, Заречная, Больничная, 60 лет Октября, Ш. Уалиханова, Набережная, Аспара, 70 лет Октября, Арычная, Мира, Высокая, Столбовая, Дорожная поселка Гранитогорск.
Избирательный участок № 299
Границы: улицы Жамбыла, Н. Укибасова, Б. Нусипова, К. Тайшыманова, К. Коксалова, Абая, К. Серикбаева, Жакыпбая, Кулман баба села Кенес, участок Жаугаш Батыра.
Избирательный участок № 300
Границы: улицы Н. Нилдибаева, К. Азербаева, М.Маметова, Савва, А. Мухамеджанова, Жамбыла, А. Молдагуловой, Толе би, Б.Момышулы, Т. Рыскулова, Сыпатай батыра, О. Келдеубаева, С. Жадраева, А.Аспетова, Д. Конаева, А. Аскарова, Аккоз-кайнар села Акермен.
Избирательный участок № 301
Границы: улицы А. Балапанова, С. Акылбекулы, Казына, Туран, Аспара, Парасат, Бирлик, Шугыла, Аккайнар, Р. Нусипбекова, Садуакас села Аспара.
Избирательный участок № 302
Границы: улицы А. Молдагулова, Мектеп, Совет, Т. Рыскулова, К.Кабатаева, А. Аскарова, Жамбыла, Темир жол, Корагаты села Татти.
Избирательный участок № 303
Границы: улицы Абая, Карасу, Куанышбаева, Шемен села Карасу.
Избирательный участок № 304
Границы: улицы Сарымолдаева, Беларык села Беларык.
Избирательный участок № 305
Границы: улицы Т. Мустафина, К. Азербаева, Аспара, Сейфуллина, М. Маметовой, Тасоткел села Акжол.
Избирательный участок № 477

Шекарасы: Меркі ауылының Қ. Сарымолдаев көшесінің 150-274, 149-169 үйлері, Панфилов бұрылысы, Панфилов, С. Амурханов, Мухамеджанов, Ж. Дандыбаев, Артықбаев, А. Гайдар, Қажымұхан, Қажымұқан бұрылысы, А. Асанұлы, С. Сейфуллин, С. Сейфуллин бұрылысы, Қожаханов, Қожаханов бұрылысы, көшелері.
478 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сарымолдаев ауылының С.Омарходжаев, Мәжиев, Дауырбаев, Болашақ, Автобазовская бұрылысы, Вишневый, Вишневый бұрылысы, С. Ахтамбердиев, С. Ахтамбердиев, Сырлыбаев, Садовый 3-бұрылысы, Серікбаев, Павлов, К. Адамбаев, Белинский, Лев Толстой, Савва бұрылысы көшелері.
479 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ойтал ауылының Игілік, Мирас, Чернышевский, Гагарин, Жеңіс, Шевченко, Желтоқсан, С. Құралбаев, Достық, Жастар, Виноградная, Нұрлы жол, М. Жұмабаев, Королев, Панфилов, Дзержинский, Наурыз, Ырыс, Ж. Абдрасимов көшелерi.
480 сайлау учаскесі
Шекарасы: Андас батыр ауылының Әбен Шотайұлы, Мәңгілік Ел, Өжет, Ажарлы, Аспара, Қызыл-Еңбек, Жеңіс, Смәділ Бірбаев, Владимир Мельниченко, Береке көшелері.

Границы: дома с номерами 150-274, 149-169 улицы К. Сарымолдаева, улицы переулок Панфилова, Панфилова, С. Амурханова, Мухамеджанова, Ж. Дандыбаева, Артыкбаева, А. Гайдара, Кажымукана, переулок Кажымукана, А. Асанулы, С. Сейфуллина, переулок С. Сейфуллина, Кожаханова, переулок Кожаханова села Мерке.
Избирательный участок № 478
Границы: улицы С. Омарходжаева, Мажиева, Дауырбаева, Болашак, переулок Автобазовская, Вишневый, переулок Вишневый, С. Ахтамбердиева, С. Ахтамбердиева, Сырлыбаева, 3-переулок Садовый, Серикбаева, Павлова, К. Адамбаева, Белинского, Лев Толстого, переулок Савва села Сарымолдаева.
Изберательный участок № 479
Границы: улицы Игилик, Мирас, Чернышевского, Гагарина, Женис, Шевченко, Желтоксан, С. Куралбаева, Достык, Жастар, Виноградная, Нурлы жол, М. Жумабаева, Королева, Панфилова, Дзержинского, Наурыз, Ырыс, Ж Абдрасимова села Ойтал.
Изберательный участок № 480
Границы: улицы Абен Шотайулы, Мангилик Ел, Ожет, Ажарлы, Аспара, Кызыл-Енбек, Женис, Смадил Бирбаева, Владимир Мельниченко, Береке села андас батыр.