2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4060 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 641 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 345 771 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 621 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 608 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 229 583 мың теңге;
2) шығындар – 15 717 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19 916 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 45 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 25 534 мың теңге;
4)қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 95 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 95 886 мың теңге;
қарыздар түсімі -45 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу -25 534 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 970 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 44-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 13.05.2019 № 46-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.07.2019 № 50-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 27.09.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.10.2019 № 56-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 20.11.2019 № 58-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.12.2019 № 61-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджет қаржысы есебінен субвенция көлемі 7 836 845 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық бюджеттерге берілетін бюджеттік субвенция 279 693 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Ақтоған ауылдық округіне -18 771 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 28 435 мың теңге;
Меркі ауылдық округіне –37 420 мың теңге;
Сарымолдаев ауылдық округіне – 32 640 мың теңге;
Ойтал ауылдық округіне – 30 574 мың теңге;

Об районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4060.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 641 583 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 345 771 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 621 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 229 583 тысяч тенге;
2) затраты – 15 717 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –19 916 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 45 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –25 534 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 95 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 95 886 тысяч тенге;
поступление займов -45 450 тысяч тенге;
погашение займов -25 534 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -75 970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2019 № 44-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.05.2019 № 46-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.07.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.09.2019 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.10.2019 № 56-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.11.2019 № 58-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 61-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотрено объем субвенции на 2019 год, передаваемой из областного бюджета в сумме 7 836 845 тысяч тенге.
3. Объем субвенции на 2019 год, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов определить в сумме 279 693 тысяч тенге.
Актоганский сельский округ – 18 771 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ –28 435 тысяч тенге;
Меркенский сельский округ – 37 420 тысяч тенге;
Сарымолдаевский сельский округ – 32 640 тысяч тенге;
Ойталский сельский округ –30 574 тысяч тенге;

Т.Рыскулов ауылдық округіне – 16 100 мың теңге;
Сұрат ауылдық округіне – 15 250 мың теңге;
Жаңатоған ауылдық округіне – 17 263 мың теңге;
Андас Батыр ауылдық округіне – 24 432 мың теңге;
Кенес ауылдық округіне – 14 727 мың теңге;
Тәтті ауылдық округіне – 14 231 мың теңге;
Ақарал ауылдық округіне – 15 166 мың теңге;
Ақермен ауылдық округіне – 14 684 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019-2021 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын тибиғи аумақтар саласындағы мамандарға қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Т.Рыскуловский сельский округ –16 100 тысяч тенге;
Суратский сельский округ –15 250 тысяч тенге;
Жанатоганский сельский округ – 17 263 тысяч тенге;
Андас батырский сельский округ – 24 432 тысяч тенге;
Кенеский сельский округ – 14 727 тысяч тенге;
Таттинский сельский округ –14 231 тысяч тенге;
Акаралский сельский округ – 15 166 тысяч тенге;
Акерменский сельский округ – 14 684 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравохранение и социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 22 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Сейсенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 22 000 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджетные программы не подлежащие секвестрированию в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить трансферты органам местного самоуправление согласно приложению 5.
8. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Н. Сейсенбаев
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2018 года № 39-3
Районный бюджет на 2019 год

184
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51294
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5195
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18030
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
30099
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63168
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90340
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42426
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15784
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
875
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24495
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6760
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
510
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
510
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
688066
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
200
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
83760
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6700
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
77060
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26332
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26332
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
444444
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
444444
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110757
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
28898
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

184
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51294
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5195
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18030
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30099
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63168
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42426
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15784
021
Капитальные расходы государственного органа
875
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24495
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6760
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
510
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
510
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
688066
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
200
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
83760
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6700
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
77060
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26332
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26332
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
444444
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
444444
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110757
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
28898
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2000
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59460
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17658
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17658
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13593
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13593
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9339
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9339
02
Қорғаныс
1000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1000
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12511
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12511
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12511
04
Бiлiм беру
8534629
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
636861
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
416524
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
220337
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6940645
003
Жалпы білім беру
6634908
006
Балаларға қосымша білім беру
305737
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
167544
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
167544
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
403550
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
403550
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
386029
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20761
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
206400
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

2000
018
Капитальные расходы государственного органа
390
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59460
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17658
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
17658
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13593
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9339
02
Оборона
1000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1000
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12511
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12511
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12511
04
Образование
8534629
464
Отдел образования района (города областного значения)
636861
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
416524
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
220337
464
Отдел образования района (города областного значения)
6940645
003
Общеобразовательное обучение
6634908
006
Дополнительное образование для детей
305737
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
167544
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
167544
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
403550
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
403550
464
Отдел образования района (города областного значения)
386029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20761
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
206400
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

23052
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
32566
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
103250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
836240
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
210926
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
210926
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15201
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
15201
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
566326
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
363594
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27210
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
56679
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43787
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33887
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
936027
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
387000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
387000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
543734
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

23052
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
32566
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
103250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
836240
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
210926
005
Государственная адресная социальная помощь
210926
464
Отдел образования района (города областного значения)
15201
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
15201
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
566326
002
Программа занятости
363594
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27210
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56679
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33887
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственного органа
200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
936027
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
387000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
387000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
543734
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах