Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылындағы МТФ көшесінің атын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 37 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 3850 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылындағы МТФ көшесі Самұрық көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман заңгері М.Қуанышбайқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Жамбыл ауылдық
округінің әкімі Е.Байболсынов

О переименований улицы МТФ села Жамбыл Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 21 мая 2018 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 июня 2018 года № 3850
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу МТФ на улицу Самұрық села Жамбыл Жамбылского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста юриста аппарата акима Жамбылского сельского округа М.Куанышбайкызы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского
сельского округа Е.Байболсынов