Ойтал ауылдық округі Меркі стансасының және Ойтал ауылының көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 16 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 наурызда № 3723 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Ойтал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойтал ауылдық округі Меркі стансасының және Ойтал ауылының көше атаулары өзгертілсін:
Меркі стансасы бойынша:
1) К.Цеткина көшесі Наурыз көшесіне;
2) Первомайская көшесі Ақниет көшесіне;
3) Почтовый 2-ші бұрылысы Қоржайлау көшесіне;
4) Пионерская көшесі Бақыт көшесіне;
5) Нефтебазная көшесі Үміт көшесіне;
6) Набережная көшесі Атамекен көшесіне;
7) Суворов көшесі Балауса көшесіне;
8) Кавказская көшесі Көктем көшесіне;
9) Тельман көшесі Ырыс көшесіне;
10) С.Киров көшесі Рауан көшесіне;
11) В.Жуковский көшесі Қарлығаш көшесіне;
12) Почтовая көшесі Мерей көшесіне;
13) Почтовая 1-ші бұрылысы Мерей бұрылысына;
14) М.Рощинский көшесі Бейбітшілік көшесіне;
15) Железнодорожная бұрылысы Керуен көшесіне;
16) Киевский көшесі Ынтымақ көшесіне;
17) Гвардейская көшесі Самрұқ көшесіне;
18) Д.Фурманов көшесі Атамұра көшесіне;
Ойтал ауылы бойынша:
1) Космонавтов көшесі Игілік көшесіне;
2) Тихий бұрылысы Шаттық көшесіне;
3) Маслозаводская көшесі Ізгілік көшесіне;
4) Интернациональный көшесі Нұрлы жол көшесіне;
5) П.Лумумба көшесі Алатау көшесіне;
6) А.Жданов көшесі Мирас көшесіне;
7) Клубная көшесі Арайлы көшесіне;
8) Свеклопункт көшесі Мамыр көшесіне;
9) Заводская көшесі Алаш көшесіне;
10) Ч.Пруд көшесі Тоғансай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ойтал ауылдық округі әкімінің орынбасары Г.Оспанбековаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойтал ауылдық округінің әкімі М.Онгарбаев

О переименовании улиц станции Мерке и села Ойтал Ойталского сельского округа
Решение акима Ойталского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 14 февраля 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 марта 2018 года № 3723
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Ойталского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы станции Мерке и села Ойтал Ойталского сельского округа:
по станции Мерке:
1) улицу К.Цеткина на улицу Наурыз;
2) улицу Первомайская на улицу Акниет;
3) 2-переулок Почтовая на улицу Коржайлау;
4) улицу Пионерская на улицу Бакыт;
5) улицу Нефтебазная на улицу Умит;
6) улицу Набережная на улицу Атамекен;
7) улицу Суворова на улицу Балауса;
8) улицу Кавказская на улицу Коктем;
9) улицу Тельмана на улицу Ырыс;
10) улицу С.Кирова на улицу Рауан;
11) улицу В.Жуковского на улицу Карлыгаш;
12) улицу Почтовая на улицу Мерей;
13) 1-переулок Почтовая на переулок Мерей;
14) улицу М.Рощинского на улицу Бейбитшилик;
15) переулок Железнодорожная на улицу Керуен;
16) улицу Киевская на улицу Ынтымак;
17) улицу Гвардейская на улицу Самрук;
18) улицу Д.Фурманова на улицу Атамура;
по селу Ойтал:
1) улицу Космонавтов на улицу Игилик;
2) переулок Тихий на улицу Шаттык;
3) улицу Маслозаводская на улицу Изгилик;
4) улицу Интернациональная на улицу Нурлы жол;
5) улицу П.Лумумба на улицу Алатау;
6) улицу А.Жданова на улицу Мирас;
7) улицу Клубная на улицу Арайлы;
8) улицу Свеклопункт на улицу Мамыр;
9) улицу Заводская на улицу Алаш;
10) улицу Ч.Пруд на улицу Тогансай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Ойталского сельского округа Г.Оспанбекову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ойталского сельского округа М. Онгарбаев