Мойынқұм ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3754 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм ауылы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясы комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы М. Жақсыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 наурыздағы
№ 23-3 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 наурыздағы
№ 23-3 шешіміне 2 қосымша
Мойынқұм ауылы бойынша бағалау аймақтары шекаралары
Бағалау аймақтарының нөмірі
Бағалау аймақтарының шекараларының сипаттамасы
I
1-ші бағалау аймағының бастапқы нүктесінен шекара Абылайхан көшесінен оңтүстік-шығыс бағытта Амангелді көшесінен өтіп, Амангелді көшесінің бойымен сол жаққа қарай Кебек көшесімен қиылысқанға дейін өтеді. Көбек көшесімен оңтүстік-батыс бағытта сайға дейін өтіп, ары қарай сол бағытта Шу өзеніне дейін өтеді. Ары қарай бағалау аймағының шекарасы Шу өзенінің бойымен Мойынқұм ауылының шекарасына өтіп, ауылдың белгіленген шекарасымен 1-ші бағалау аймағының бастапқы нүктесіне дейін.(алғашқы нүкте)
II
II-ші бағалау аймағы I-ші бағалау аймағының солтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан. II-ші бағалау аймағының бастапқы нүктесінің сипаттамасы болып Абылайхан көшесімен Мойынқұм ауылының шекарасының қиылысы қабылданған, ары қарай ауылдың шекарасымен солтүстік, одан сон оңтүстік-шығыс және оңтүстік-батыс бағытта Шу өзеніне дейін өтіп, Шу өзенінің бойымен солтүстік-батыс бағытында сайға дейін өтеді. Саймен солтүстік-шығыс бағытта Көбек көшесімен Амангелді көшесімен қиылысқанға дейін өтіп, ары қарай Амангелді көшесімен солтүстьік-батыс бағытта бастапқы нүктеге дейін өтеді.
III
III-ші бағалау аймағы I-ші және II-ші бағалау аймақтарының өңтүстік бөлігінде орналасқан. III-ші бағалау аймағының бастапқы нүктесінің сипаттамасы болып ауылдың шекарасының Шу өзенімен қиылыс нүктесі болып қабылданған, ары қарай Шу өзенімен шығыс бағытта ауылдың шекарасына дейін өтіп, ауылдың шекарасымен бастапқы нүктеге дейін.
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 наурыздағы
№ 23-3 шешіміне 3 қосымша
Мойынқұм ауылы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Бағалау аймағының нөмірі
Жер учаскелерінің төлемақылық базалық ставкасына түзету коэффиценттері
І
1,2
ІІ
1,1
ІІІ
0,8

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Мойынкум
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3754
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Мойынумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Мойынкум согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, развитию бюджета и местных налогов, сферы промышленности, сельского хозяйства и предпринимательства, рассмотрению проектов договоров о покупке земельных участков, регионального строительства, вопросам охраны окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М. Жаксыбаев
Секретарь районного маслихата Ш. Исабеков
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 23-3 от 14 марта 2018 года
Приложение 2 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 23-3 от 14 марта 2018 года
Границы оценочных зон по селу Мойынкум
Номер оценочных зон
Описание границ оценочных зон
I
От начальной точки І-ой оценочной зоны граница проходит по ул. Аблайхана в юго-восточном напрвлении до пересечения с ул. Амангелды, далее в том же направлений по ул, Амангелды проходит до пересечения с улицей Кобек. По улице Көбек в юго-западном направлений проходит до сая, затем в том же направлений по саю проходит до реки Шу. Далее граница оценочной зоны проходит вдоль реки Шу до границы с Мойынкум, затем по установленной границе села проходит до начальной точки І-ой оценочной зоны.
II
ІІ-я оценочная зона расположена в северо-восточной части І-ой оценочной зоны. За начальную точку описания ІІ-ой оценочной зоны принята точка с пересечения улицы Аблайхана с границей с.Мойынкум, далее по границы села в северной, затем в юго-восточном и юго-западном направлений проходит до реки Шу, затем вдоль реки Шу в северо-западном направлений проходит до сая. По сая в северо-восточном направлений по ул. Кобек проходит до пересечения с ул. Амангелды, далее по ул. Амангелды в северо-западном направлений проходит до исходной точки.
III
ІІІ-я оценочная зона расположена в южной части І-ой и ІІ-ой оценочной зоны. За начальную точку описания ІІІ-ой оценочной зоны взята точка пересечения существующей границы села с рекой Шу, далее по реке Шу восточном направлении проходит до границы села, далее по границе села до исходной точки.
Приложение 3 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 23-3 от 14 марта 2018 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по село Мойынкум
Номер оценочных зон
Поправочный коэффицент к базовой ставке платы за земельные участки
І
1,2
ІІ
1,1
ІІІ
0,8