"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 26-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 мамырда № 3822 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3819 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3632 болып тіркелген, 2018 жылдың 12 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"10 779 048" сандары "11 603 885" сандарымен ауыстырылсын;
"3 029 480" сандары "3 028 732" сандарымен ауыстырылсын;
"7 731 663" сандары "8 556 500" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"11 122 776" сандары "11 947 613" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта
"348 001" сандары "418 990" сандарымен ауыстырылсын;
"183 163" сандары "186 073" сандарымен ауыстырылсын;
"66 244" сандары "67 470" сандарымен ауыстырылсын;
"27 577" сандары "24 305" сандарымен ауыстырылсын;
"126 489" сандары "116 988" сандарымен ауыстырылсын;
"68 478" сандары "63 189" сандарымен ауыстырылсын;
"74 335" сандары "72 301" сандарымен ауыстырылсын;
"85 094" сандары "66 174" сандарымен ауыстырылсын;
"45 052" сандары "46 328" сандарымен ауыстырылсын;
"72 000" сандары "56 383" сандарымен ауыстырылсын;
"88 547" сандары "67 195" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 18 мая 2018 года № 26-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 мая 2018 года № 3822
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 14 мая 2018 года № 23-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3819) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3632, опубликовано 12 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
1) доходы
цифры "10 779 048" заменить цифрами "11 603 885";
цифры "3 029 480" заменить цифрами "3 028 732";
цифры "7 731 663" заменить цифрами "8 556 500";
в подпункте 2):
цифры "11 122 776" заменить цифрами "11 947 613".
в пункте 3
цифры "348 001" заменить цифрами "418 990";
цифры "183 163" заменить цифрами "186 073";
цифры "66 244" заменить цифрами "67 470";
цифры "27 577" заменить цифрами "24 305";
цифры "126 489" заменить цифрами "116 988";
цифры "68 478" заменить цифрами "63 189";
цифры "74 335" заменить цифрами "72 301";
цифры "85 094" заменить цифрами "66 174";
цифры "45 052" заменить цифрами "46 328";
цифры "72 000" заменить цифрами "56 383";
цифры "88 547" заменить цифрами "67 195";

"39 157" сандары "38 741" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Мамырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 18 мамырдағы
№ 26-6 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

цифры "39 157" заменить цифрами "38 741".
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и равития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Мамырбаев
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 26-6 от 18 мая 2018 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджет на 2018 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

3590
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3760
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
17490
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1572
011
Эпизоотияға қарсы іс шаралар
130000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5310
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11732
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9995
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1537
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18000
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
18000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15208
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15208
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14727
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
481
12
Көлік және коммуникация
1141186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1141186
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63357
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1077829
13
Басқалар
43428
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30470
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
30470
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3958
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3958
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

3590
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3760
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7490
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1572
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
140000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5310
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11732
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9995
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1537
007
Капитальные расходы государственного органа
200
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18000
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15208
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15208
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14727
015
Капитальные расходы государственного органа
481
12
Транспорт и коммуникации
1141186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1141186
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
63357
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1077829
13
Прочие
43428
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30470
055
Развтие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожной карта бизнеса 2020"
30470
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3958
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3958
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

25601
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
343728
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
343728
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
343728
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
343728
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 18 мамырдағы
№ 26-6 шешіміне 2 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға арналған Т. Рысқұлов ауданның аудандық бюджетінің ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

25601
8
Используемые остатки бюджетных средств
343728
01
Остатки бюджетных средств
343728
1
Свободные остатки бюджетных средств
343728
Свободные остатки бюджетных средств
343728
Приложение 2 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 26-6 от 18 мая 2018 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 21-4 от 14 декабря 2017 года
Бюджетные программы на 2018 год по сельским округам района Т. Рыскулова районного бюджета
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Курагатинского сельского округа"