"2018-2020 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 27-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 маусымда № 3855 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы №21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 18 мамырдағы №26-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3822 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы №22-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3653 болып тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтардағы "Құлан таңы" газетіне жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"426531" сандары "497939" сандарымен ауыстырылсын;
"72399" сандары "71866" сандарымен ауыстырылсын;
"5291" сандары "5041" сандарымен ауыстырылсын;
"348841" сандары "421032" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"426531" сандары "497939" сандарымен ауыстырылсын.
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"210580" сандары "214629" сандарымен ауыстырылсын;
"18764" сандары "19114" сандарымен ауыстырылсын;
"7813" сандары "7760" сандарымен ауыстырылсын;
"184003" сандары "187755" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"210580" сандары "214629" сандарымен ауыстырылсын.
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"73013" сандары "74328" сандарымен ауыстырылсын;
"4243" сандары "4352" сандарымен ауыстырылсын;
"1686" сандары "1666" сандарымен ауыстырылсын;
"67084" сандары "68310" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73013" сандары "74328" сандарымен ауыстырылсын.
Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"40947" сандары "44622" сандарымен ауыстырылсын;
"3135" сандары "3485" сандарымен ауыстырылсын;
"1395" сандары "1366" сандарымен ауыстырылсын;
"36417" сандары "39771" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 31 мая 2018 года № 27-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 июня 2018 года № 3855
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Т.Рыскулова от 18 мая 2018 года №26-6 "О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 14 декабря 2017 года №21-4 "О бюджете района Т.Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №3822) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 3653, опубликовано 23 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "426531" заменить цифрами "497939";
цифры "72399" заменить цифрами "71866";
цифры "5291" заменить цифрами "5041";
цифры "348841" заменить цифрами "421032";
в подпункте 2):
Цифры "426531" заменить цифрами "497939".
По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
Цифры "210580" заменить цифрами "214629";
Цифры "18764" заменить цифрами "19114";
Цифры "7813" заменить цифрами "7760";
Цифры "184003" заменить цифрами "187755";
в подпункте 2):
цифры "210580" заменить цифрами "214629".
По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "73013" заменить цифрами "74328";
цифры "4243" заменить цифрами "4352";
цифры "1686" заменить цифрами "1666";
цифры "67084" заменить цифрами "68310";
в подпункте 2):
Цифры "73013" заменить цифрами "74328".
По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):
Цифры "40947" заменить цифрами "44622";
Цифры "3135" заменить цифрами "3485";
Цифры "1395" заменить цифрами "1366";
Цифры "36417" заменить цифрами "39771";
в подпункте 2):

"126489" сандары "116988" сандарымен ауыстырылсын;
"68478" сандары "63189" сандарымен ауыстырылсын;
"74335" сандары "72301" сандарымен ауыстырылсын;
"85094" сандары "66174" сандарымен ауыстырылсын;
"45052" сандары "46328" сандарымен ауыстырылсын;
"72000" сандары "56383" сандарымен ауыстырылсын;
"88547" сандары "67195" сандарымен ауыстырылсын;
"39157" сандары "38741" сандарымен ауыстырылсын.
3. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "126489" заменить цифрами "116988";
цифры "68478" заменить цифрами "63189";
цифры "74335" заменить цифрами "72301";
цифры "85094" заменить цифрами "66174";
цифры "72000" заменить цифрами "56383";
цифры "88547" заменить цифрами "67195";
цифры "39157" заменить цифрами "38741".
3. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С.Мамырбаев Т.Джаманбаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 31 мамырдағы
№ 27-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 22-4 шешіміне 1 қосымша
Құлан ауылдық округінің 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С. Мамырбаев Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 27-4 от 31 мая 2018 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 22-4 от 22 декабря 2017 года
Районный бюджет на 2018 год Куланского сельского округа
Категория Наименование доходов
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ