"Т.Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы №461 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 325 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 тамызда № 3922 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Т.Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Т.Рысқұлов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы №461 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2408 болып тіркелген, "Құлан таңы" газетінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Оразхан Руслан Қонысбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қрықбаев

О признании утратившим силу постановления акимата района Т.Рыскулова от 31 октября 2014 года № 461 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима района Т.Рыскулова"
Постановление акимата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 11 июля 2018 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 августа 2018 года № 3922
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района Т.Рыскулова от 31 октября 2014 года № 461 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима района Т.Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2408, опубликовано в газете "Кулан Таны" от 24 декабря 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразхана Руслана Конысбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Крыкбаев