Т.Рысқұлов ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 527 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4039 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т. Рысқұлов ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня, наименовани и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Т.Рыскулова
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 декабря 2018 года № 527. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 декабря 2018 года № 4039
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6, Закона Республики Казахстан от 17 июня 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Т. Рыскулова согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Т. Рысқұлов ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 48 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3371 болып тіркелген, 2017 жылдың 18 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановления акимата района Т. Рыскулова от 27 февраля 2017 года № 48 "Об утверждении перечня,наименования индекса автомобильных дорог общего пользования районного значения Т. Рыскуловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3371, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных прововых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 апреля 2017 года).

3. Осы қауылының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлпеисов Бейсенбек Әшімалыұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қрықбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдарыбасқармасының басшысы
______________Б.О. Джанибеков
"____"____________2018 жыл
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 527 қаулысына қосымша
Т. Рысқұлов ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Индекс
Автомобиль жолдарының атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
2
3
4
1
КН-RS-1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альпеисова Бейсенбека Ашималиевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Крыкбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата Жамбылской области
________________ Б.О. Джанибеков
"_____" ________________2018 год
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
от 14 декабря 2018 года № 527
Перечень, наименования и индексы и автомобильных дорог общего пользования районного значения района Т. Рыскулова
Индекс
Наименование автомобильных дорог
Протяженность, (километр)
1
2
3
4
1
КН-RS-1