Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылындағы "Гараж" және Маятас ауылындағы "Коминтерн" көшелерінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 41 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4086 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы "8" қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Жайылма ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі Жайылма ауылындағы Гараж көшесі "Қаратау" көшесі болып, Маятас ауылындағы "Коминтерн" көшесі "Ақтас" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының бөлімше басшысы Н.С. Рахымжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ж. Жаркенов

О переименовании улиц "Гараж" села Жайылма и "Коминтерн" села Маятас Жайылминского сельского округа
Решение акима Жайылминского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 26 декабря 2018 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4086
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областного ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от "8" ноября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Жайылминского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Гараж" на улицу "Каратау" села Жайылма и улицу "Коминтерн" на улицу "Актас" села Маятас Жайылминского сельского округа Сарысуского района.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя отделение аппарата акима Жайылминского сельского округа Н.С. Рахымжанову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Жаркенов