"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №27–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 3730 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2018 жылғы 05 наурыздағы № 21-2 шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3638 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 788 476" сандары "10 076 228" сандарымен ауыстырылсын;
"863 265" сандары "822 956" сандарымен ауыстырылсын;
"27 000" сандары "22 000" сандарымен ауыстырылсын;
"26 863" сандары "22 849" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 788 476" сандары "10 103 345" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-37 221" сандары "10 104" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-37 221" сандары "-10 104" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "27 117" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №27–2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 марта 2018 года № 32-2. зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 марта 2018 года № 3730.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 05 марта 2018 года Закона "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3638, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 788 476" заменить цифрами "10 076 228";
цифры "863 265" заменить цифрами "822 956";
цифры "27 000" заменить цифрами "22 000";
цифры "26 863" заменить цифрами "22 849";
в подпункте 2):
цифры "9 788 476" заменить цифрами "10 103 345";
в подпункте 5):
цифры "-37 221" заменить цифрами "10 104";
в подпункте 6):
цифры "-37 221" заменить цифрами "-10 104";
цифру "0" заменить цифрами "27 117".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

288 739
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
337 433
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 946
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
18 288
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 140
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
195 295
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
754 398
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 889
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
156 889
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 609
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
486 485
06
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
299 311
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 498
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 622
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 121
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
38 649
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 415
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

288 739
464
Отдел образования района (города областного значения)
337 433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 946
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
18 288
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 140
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
195 295
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
754 398
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 889
005
Государственная адресная социальная помощь
156 889
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 609
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
486 485
002
Программа занятости
299 311
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 225
006
Оказание жилищной помощи
50 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 498
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 622
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 649
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 415
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения