"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 40-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қыркүйекте № 3939 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатың 2018 жылғы 25 тамыздағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3933 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3638 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтарда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 494 911" сандары "10 572 264" сандарымен ауыстырылсын;
"822 956" сандары "892 956" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 522 028" сандары "10 599 381" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 6 сентября 2018 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2018 года № 3939
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3933) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3638, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 494 911" заменить цифрами "10 572 264";
цифры "822 956" заменить цифрами "892 956";
в подпункте 2):
цифры "10 522 028" заменить цифрами "10 599 381";

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Маселбеков
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 40-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессий Д.Маселбеков
Секретарь маслихата А.Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2017 года № 27-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 6 сентября 2018 года № 40-2
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

274 278
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
278 278
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 739
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
283 739
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
387 248
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 855
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
14 067
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
110 619
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 140
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
218 303
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
731 019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 199
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
134 389
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
810
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 609
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
478 810
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
284 704
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 259
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21 498
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 622
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35 121
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

274 278
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
274 278
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 739
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
283 739
464
Отдел образования района (города областного значения)
387 248
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 855
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
14 067
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
110 619
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 140
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
218 303
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
731 019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 199
005
Государственная адресная социальная помощь
134 389
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
810
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 609
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
478 810
002
Программа занятости
284 704
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 259
006
Оказание жилищной помощи
50 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21 498
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 622
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

8 796
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
14 413
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 951
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 155
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 662
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 917
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
150 233
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
32 109
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 964
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
19 145
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 449
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 449
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 300
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 300
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 300
12
Көлiк және коммуникация
639 696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
636 816
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
245 294
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
366 522
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 880
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 880
13
Басқалар
276 186
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9 170
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 646
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7 646
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18 342
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

8 796
006
Организация санитарного убоя больных животных
14 413
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 951
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 155
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 662
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 917
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
150 233
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
32 109
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
19 145
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 449
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 449
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 300
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 300
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 300
12
Транспорт и коммуникации
639 696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
636 816
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
245 294
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
366 522
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 880
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 880
13
Прочие
276 186
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9 170
006
Поддержка предпринимательской деятельности
9 170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 646
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7 646
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18 342
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)