Тарифтерді белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 347 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4035 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабына сәйкес Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратау қаласындағы жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауда жол жүру тарифі барлық жолаушылар үшін – 50 теңге, бастауыш және жоғарғы сынып оқушыларына (1-11 сыныптар) – 30 теңге болып белгіленсін.
2. "Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Серік Ералыұлы Дадабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Талас аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Тулебаев
"__" ____________ 2018 жыл

Об установлении тарифов
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 14 декабря 2018 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 декабря 2018 года № 4035
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на проезд по регулярным автомобильным перевозкам пассажиров и багажа в городе Каратау для всех пассажиров – 50 тенге, для учащихся начальных и старших классов (1-11 классы) – 30 тенге.
2. Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Таласского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дадабаева Серика Ералиевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретар Таласского
районного маслихата
А.Тулебаев
"___" _______ 2018 год